Ważne

Kingdom Rush za darmo w App Store

Gry z gatunku Tower Defense były swego czasu szalenie popularne wśród tabletowych graczy. Niestety, większość produkcji tego typu stanowiła nudne, bezpłciowe kopie starego, wyświechtanego pomysłu, przez co mało która z nich potrafiła zapaść na dłużej w pamięć.

Jeden z nielicznych wyjątków stanowiła gra Kingdom Rush, która nie była może najoryginalniejszym reprezentantem swego gatunku, ale miała w sobie „to coś”, co sprawiło, że nawet cztery lata po premierze nadal cieszy się ona dość sporym powodzeniem wśród graczy. Dużą rolę odgrywa w tym fakt, że twórcy gry nadal regularnie wypuszczają aktualizację, dodające do niej nowe elementy. Jeśli do tej pory nie mieliście okazji zagrać we wspomniany tytuł, dziś jest dobry dzień by nadrobić zaległości. Studio Ironhide postanowiło bowiem tymczasowo udostępnić Kingdom Rush do pobrania za darmo w sklepie z aplikacjami App Store. Wersja na urządzenia z systemem Android pozostaje niestety płatna (3,02 zł). Warto też pamiętać o tym, że w obu wersjach nadal znajdziemy mikropłatności (chociaż nie są one tak natrętne jak w innych grach tego typu).

Wszystko wskazuje na to, że promocja z App Store obowiązuje tylko dziś, więc nie radzę zwlekać zbyt długo z pobraniem gry.

 

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona