Ważne

Hisense prezentuje: ciekawy Sero 8 Pro i podstawowy Sero 7 HD

Miesiąc temu w sieci pojawiły się pierwsze przesłanki, jakoby firma Hisense miała zaprezentować tablet Sero 8 Pro. Dziś informacje te się jak najbardziej potwierdziły, ale okazało się, że poza tą nowością, producent postanowił przedstawić światu jeszcze jedną. Poznajcie zatem Sero 8 Pro i Sero 7 HD.

Zdecydowanie ciekawiej zapowiada się większy z modeli, czyli Hisense Sero 8 Pro. Jest to urządzenie z 8-calowym wyświetlaczem IPS o rozdzielczości 2048 x 1536 pikseli (4:3), a za jego działanie odpowiada czterordzeniowy procesor Rockchip RK3288 o częstotliwości taktowania 1,8GHz, wspierany przez 2GB pamięci operacyjnej RAM. Tablet pracuje w oparciu o Androida w wersji 4.4 KitKat.

Całość została zamknięta w obudowie o grubości 6,5 mm, a mimo wszystko pod maską znalazło się miejsce dla akumulatora o pojemności 4500 mAh. Na jego pokładzie znajdziemy jeszcze aparat 5 Mpix, kamerkę 2 Mpix oraz 16GB pamięci wewnętrznej.

hisense-sero-8pro

Drugim z zaprezentowanych tabletów jest dużo mniej imponujące urządzenie pod względem parametrów technicznych. Oferuje między innymi 7-calową matrycę o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli, 8GB pamięci wewnętrznej, 1GB RAM oraz dwurdzeniowy procesor (brak szczegółów co to za jednostka).

Cena Hisense Sero 8 Pro to 249 euro, natomiast Hisense Sero 7 HD – 129 euro. Wkrótce obie nowości będzie można znaleźć w sprzedaży między innymi w Niemczech.

hisense-sero-7hd

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona