Ważne

Microsoft stworzy smartfona z klawiaturą QWERTY dla biznesu?

Ostatnie tygodnie dostarczyły nam wiele pytań związanych z Windowsem 10 na smartfony i na razie mamy bardzo mało odpowiedzi. Jutro prawdopodobnie dowiemy się więcej o tym systemie i czy zmieni on układ sił na rynku. Jednak oprócz niego możemy poznać także nowe urządzenia, a jednym z nich ma być, według przecieków, smartfon z wysuwaną klawiaturą QWERTY.

Starsi czytelnicy zapewne pamiętają jeszcze biznesowe Nokie, które miały wysuwaną klawiaturę QWERTY. Miały one swoich fanów, a teraz jedynie Blackberry oferuje ciekawe urządzenia dla osób, które wola mieć prawdziwą klawiaturę. Według przecieków już jutro możemy się dowiedzieć więcej o urządzeniach Microsoftu, a jednym z nich będzie hybryda smartfona i notebooka, która ma właśnie posiadać pełną fizyczną klawiaturę.

Ja nie byłem i nadal nie jestem fanem takich rozwiązań, ale Microsoft mógłby sporo zyskać na wprowadzeniu takiego produktu. Już teraz wiele firm decyduje się na wybór urządzeń z Windows Phone, więc taki smartfon mógłby okazać się strzałem w dziesiątkę. Oczywiście byłby przeznaczony głównie dla klientów biznesowych.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona