Ważne
Wiko VIEW

Znamy niemal całą specyfikację Moto G Titan

W jednym ze sklepów w UK, prawdopodobnie przez pomyłkę, pojawiła się Motorola Moto G Titan. Dzięki temu znamy jej pełną specyfikację.

Motorola Moto G Titan została wyposażona w 5-calowy wyświetlacz TFT LCD o rozdzielczości 768 x 1280, co przekłada się na zagęszczenie pikseli na poziomie 299 ppi. Jednostką, która napędza urządzenie, został czterordzeniowy procesor (najprawdopodobniej Qualcomm Snapdragon 400). Nie wiadomo, niestety, ile pamięci RAM będzie dostępne w smartfonie.

Na wyposażeniu Moto G Titan znajdziemy również 8-megapikselowy aparat główny oraz 8-gigabajtową pamięć wbudowaną, którą można poszerzyć maksymalnie o 32 GB. Urządzenie otrzymało także moduł szybkiej transmisji danych 4G LTE, a całość działa w oparciu o system operacyjny Android w wersji 5.0 Lollipop.

Moto G Titan została zapakowana w obudowę o wymiarach 141,5 x 70,7 x 10,99 mm i wadze 155 g. Smartfon został wyceniony na 159,95 £. Nie wiemy jedynie kiedy urządzenie pojawi się oficjalnie w sprzedaży oraz, przede wszystkim, jak będzie wyglądało…

Komentarze

 • Toldo

  Ja bym nieco poprawił ten artykuł (zarówno nagłówek jak i treść) bo przepisujecie trochę bez sensu z jakiegoś sklepu internetowego. Titan to nazwa kodowa Moto G ogółem. Nie jest to w tym względzie nowy model. Nowy jest Moto G LTE ale też jest to Titan więc tym bym się nie sugerował. Starczy Moto G LTE tak jak w wypadku Moto G 2013.

  • Zszywacz

   3 grosze ode mnie.
   W tytule jest powiedziane, że znamy całą specyfikację, a w treści okazuje się, że nie wiadomo jaki procesor i ile RAMu.

  • Krul

   Ale ipon jest najlepszy i poszolwont.

 • Toldo

  A poza tym, Moto G LTE parametry ma identyczne jak zwykła. Różnica jest w pojemności baterii i w obecności łączności LTE.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona