Znamy niemal całą specyfikację Moto G Titan

W jednym ze sklepów w UK, prawdopodobnie przez pomyłkę, pojawiła się Motorola Moto G Titan. Dzięki temu znamy jej pełną specyfikację.

Motorola Moto G Titan została wyposażona w 5-calowy wyświetlacz TFT LCD o rozdzielczości 768 x 1280, co przekłada się na zagęszczenie pikseli na poziomie 299 ppi. Jednostką, która napędza urządzenie, został czterordzeniowy procesor (najprawdopodobniej Qualcomm Snapdragon 400). Nie wiadomo, niestety, ile pamięci RAM będzie dostępne w smartfonie.

Na wyposażeniu Moto G Titan znajdziemy również 8-megapikselowy aparat główny oraz 8-gigabajtową pamięć wbudowaną, którą można poszerzyć maksymalnie o 32 GB. Urządzenie otrzymało także moduł szybkiej transmisji danych 4G LTE, a całość działa w oparciu o system operacyjny Android w wersji 5.0 Lollipop.

Moto G Titan została zapakowana w obudowę o wymiarach 141,5 x 70,7 x 10,99 mm i wadze 155 g. Smartfon został wyceniony na 159,95 £. Nie wiemy jedynie kiedy urządzenie pojawi się oficjalnie w sprzedaży oraz, przede wszystkim, jak będzie wyglądało…

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona