Ważne

HTC zamierza zaktualizować również swoje słabsze smartfony do Androida 5.0 Lollipop?

Jeśli masz jakiekolwiek urządzenie z Androidem, to zapewne zastanawiasz się kiedy i czy w ogóle dostaniesz aktualizację do wersji 5.0 Lollipop (chyba, że jesteś szczęściarzem i już masz lizaka). Posiadacze flagowych modeli raczej nie muszą się martwić, ponieważ prędzej czy później dostaną nowy wariant systemu Google. Tak jest chociażby w przypadku topowych produktów HTC, które już niedługo powinny cieszyć się z Lollipopa (HTC One M8 Developer Edition już go ma). Teraz do sieci trafiły informacje jakie jeszcze produkty Tajwańczyków dostaną aktualizację.

Cały „rozkład jazdy” dla produktów tajwańskiej firmy znajduje się na poniższym obrazku:

HTC Lollipop

Według niego również posiadacze słabszych smartfonów HTC dostaną Androida 5.0 Lollipop i ma to nastąpić już na początku drugiego kwartału tego roku. Oznacza to, że w lutym lizaka dostanie seria Eye, a reszta smartfonów może się spodziewać aktualizacji w marcu i kwietniu. Jest to na pewno dobra wiadomość, chociaż oczywiście musimy pamiętać, że nie jest potwierdzona. Jeśli jednak HTC, które nie jest znane z aktualizacji swoich produktów, nie porzuci tańszych urządzeń, to będzie to dobra wiadomość na przyszłość.

Razem z tą tabelką trafiła do sieci informacja, że nakładka systemowa Sense 7.0 pojawi się na rynku razem z HTC Hima, która ma być pokazany na targach MWC lub na osobnym wydarzeniu, które również odbędzie się w marcu.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona