Ważne

Serial „Synowie Anarchii” doczeka się oficjalnej gry na urządzenia mobilne

Synowie Anarchii to popularny serial sensacyjny emitowany w telewizji od 2008 roku. Już niedługo fani tytułowej grupy motocyklistów będą mieli szansę poznania swoich ulubionych bohaterów z nieco innej perspektywy. Wszystko za sprawą gry Sons of Anarchy: The Prospect, nad którą pracują obecnie deweloperzy ze studia Orpheus Interactive.

O samej grze jak na razie nie wiadomo zbyt wiele, poza tym, że jej fabuła nie będzie nawiązywać bezpośrednio do wydarzeń przedstawionych w serialu, lecz zaprezentuje nam nowy, nieznany dotąd rozdział z historii gangu. Powyższy zwiastun wskazuje jednak dość wyraźnie na to, że twórcy gry inspirowali się „serialowymi” hitami studia Telltale Games (The Walking Dead, Game of Thrones), co może oznaczać, że Sons of Anarchy: The Prospect będzie kolejną interaktywną opowieścią, w której rola gracza ograniczy się do prowadzenia dialogów i pokonywania prostych, zręcznościowych sekwencji QTE. Przypuszczenia te zdaje się potwierdzać fakt, iż The Prospect, podobnie jak wspomniane wcześniej produkcje, zostanie podzielony na odcinki.

Niestety, twórcy gry nie zdradzają jeszcze żadnych szczegółów dotyczących oficjalnej daty premiery, jednak biorąc pod uwagę, iż gra znajduje się jeszcze na dość wczesnym etapie produkcji (deweloperzy zaznaczyli wyraźnie, że fragmenty widoczne w zwiastunie nie pochodzą z finalnej wersji gry) można spokojnie przyjąć, że zagramy w nią dopiero za kilka miesięcy. Tajemnicą pozostają też platformy, na których ukaże się gra. Wiadomo jedynie, że tworzona jest od podstaw z myślą o urządzeniach mobilnych, co oznacza, że najpewniej zobaczymy ją w sklepach App Store i Google Play.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona