Ważne

Piaskowy Nexus 9 pojawił się w sklepie Google Play

W sklepie Google Play w końcu pojawił się HTC Nexus 9 w piaskowym kolorze. Jest on dostępny w wersji z 32-gigabajtową pamięcią wbudowaną.

HTC Nexus 9 w złotej piaskowej odsłonie prezentuje, się według mnie, bardzo elegancko, mógłbym nawet powiedzieć, że dla mnie jest to najbardziej atrakcyjna kolorystycznie wersja. Na dzień dzisiejszy tablet w nowej wersji kolorystycznej jest dostępny tylko z 32-gigabajtową pamięcią wbudowaną. Wersja ta jest dostępna w cenie 479 dolarów.

Specyfikacja HTC Nexus 9 z piaskową obudową jest identyczna, jak w standardowej wersji. Nadal mamy do dyspozycji 8,9-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 2048 x 1536 pikseli oraz procesor NVIDIA Tegra K1 i 2-gigabajtową pamięć RAM, które napędzają Androida w wersji 5.0 Lollipop.

Na wyposażeniu HTC Nexus 9 znajdziemy również aparat główny o matrycy 8 Mpix z diodą LED, przednią kamerkę o rozdzielczości 1,6 Mpix oraz wszystkie podstawowe moduły i akumulator o pojemności 6700 mAh. Całość została zamknięta w obudowie o wymiarach 153,68 x 228,25 x 7,95 mm i wadze 425 g w wersji z Wi-Fi lub 436 g z modułem 4G LTE.

Jak jednak wiadomo, HTC Nexus 9 nadal nie jest dostępny oficjalnie w Polsce, zainteresowani muszą albo sprowadzać tablet, albo zakupić go na przykład na Allegro.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona