Ważne

Piaskowy Nexus 9 pojawił się w sklepie Google Play

W sklepie Google Play w końcu pojawił się HTC Nexus 9 w piaskowym kolorze. Jest on dostępny w wersji z 32-gigabajtową pamięcią wbudowaną.

HTC Nexus 9 w złotej piaskowej odsłonie prezentuje, się według mnie, bardzo elegancko, mógłbym nawet powiedzieć, że dla mnie jest to najbardziej atrakcyjna kolorystycznie wersja. Na dzień dzisiejszy tablet w nowej wersji kolorystycznej jest dostępny tylko z 32-gigabajtową pamięcią wbudowaną. Wersja ta jest dostępna w cenie 479 dolarów.

Specyfikacja HTC Nexus 9 z piaskową obudową jest identyczna, jak w standardowej wersji. Nadal mamy do dyspozycji 8,9-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 2048 x 1536 pikseli oraz procesor NVIDIA Tegra K1 i 2-gigabajtową pamięć RAM, które napędzają Androida w wersji 5.0 Lollipop.

Na wyposażeniu HTC Nexus 9 znajdziemy również aparat główny o matrycy 8 Mpix z diodą LED, przednią kamerkę o rozdzielczości 1,6 Mpix oraz wszystkie podstawowe moduły i akumulator o pojemności 6700 mAh. Całość została zamknięta w obudowie o wymiarach 153,68 x 228,25 x 7,95 mm i wadze 425 g w wersji z Wi-Fi lub 436 g z modułem 4G LTE.

Jak jednak wiadomo, HTC Nexus 9 nadal nie jest dostępny oficjalnie w Polsce, zainteresowani muszą albo sprowadzać tablet, albo zakupić go na przykład na Allegro.

Komentarze

 • Piaskowy kolor to jest czas wmyślać, a załatać krytyczną dziurę w Androidzie dotykającą ponad miliard urządzeń to już nie ma komu ;)

  • To nie Apple. Nikt piaskowego koloru nie wymyślał i go nie opatentował, ale racje masz co do braku aktualizacji.

  • Sethemar

   Dzięki, właśnie miałem pisać o braku aktualizacji na N7 2013 LTE.
   Szczerze mówiąc to ten cały okres czekania najprawdopodobniej zniechęci mnie do kupna nowego sprzętu z szyldem google.

  • Tomasz Lenartowski

   Nexus 9 idzie do paichu!

   (badum-tss)

  • nolin11

   Jak dla mnie brak updajta do L’ki dla N7 2013 LTE to raczej zaleta :D , w N5 denerwowało mnie to powiadomienie niemiłosiernie, przez to musiałem go z’root’ować :lol: . Używam teraz na obydwu KitKata i jestem mega-zadowolony, preferuję poczekć na kolejną większą wersję L’ki i oczywiście jakieś opinie na jej temat :) , więc pewnie nie wcześniej jak w czerwcu będę coś może aktualizował :) . Zresztą gdzieś mi się obiło o oczy, że ma wyjść L 5.1 jakoś niedługo…

   • Nie chodzi o update do Lollipopa tylko brak załatania krytycznej dziury w starszych wersjach – które są obecne na miliardzie urządzeń.

 • sadf

  Szkoda, że nie 10 cali i szkoda, że nie w Polsce.

 • Skafander

  Ew. jest jeszcze w Polskim sklepie, przynajmniej dają 12 miesięczna gwarancję i fv vat:
  http://www.bludiode.com/index.php?kategoria=0_0&str=nexus+9

 • nexus2012

  Mistrzowie w spowalnianiu własnego ,starszego sprzętu! Nigdy więcej nic od google!

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona