Ważne

5-calowy Vivo X5S z ośmiordzeniowym procesorem oficjalnie

Vivo zaprezentował dziś model X5C. Oprócz przyzwoitej specyfikacji urządzenie jest bardzo cienkie i dobrze wykonane.

Na froncie Vevo X5C znajdziemy 5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1280 x 720 pikseli (trochę szkoda, że nie zamontowano wyświetlacza Full HD). Urządzenie jest napędzane ośmiordzeniowym oraz 64-bitowym procesorem MediaTek MT6752 i 2-gigabajtową pamięcią RAM. Do dyspozycji użytkownika przeznaczono 16 GB pamięci wbudowanej, niestety, w Vevo X5C nie znajdziemy slotu na karty microSD.

Na tyle urządzenia zagościła 13-megapikselowa matryca w towarzystwie doświetlającej diody LED. Dla miłośników “selfie” producent zaimplementował również 5-megapikselowy aparat umiejscowiony nad wyświetlaczem.

W Vevo X5C znajdziemy podwójny slot na karty SIM oraz moduł szybkiego internetu 4G LTE. Oprócz tego oczywiście znajdziemy wszystkie podstawowe czujniki. Całość specyfikacji dopełnia akumulator o pojemności 2250 mAh.

Vevo X5C został zamknięty w aluminiowej obudowie o grubości zaledwie 6,3mm. Urządzenie dostępne jest w dwóch wersjach kolorystycznych: złotej oraz srebrnej.

Sprzedaż Vevo X5C ma wystartować już jutro. Urządzenie zostało wycenione na 482 dolary. Czy to dużo? Oceńcie sami…

Komentarze

 • Raul

  Na tle Mi3 i Mi4 duzo.

 • miastowy

  Ale gdzie w tej sprzedaży jutro będzie dostępny? To taka sama sucha gadka-szmatka. Ktoś coś wydał i będzie sprzedawał. Ale gdzie, jak, w jakiej cenie to już nie wiadomo. O kant tyłka takie informacje.

  • bo1

   No przecież wiadomo że w Szklanych Domach na parterze po lewej :)

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona