Ważne

Play wystawia na aukcję dla WOŚP Samsunga Galaxy Note Edge

Samsung Galaxy Note Edge jest urządzeniem, które trudno dostać w naszym kraju. Teraz dzięki Play mamy możliwość go wylicytować na aukcji stworzonej na potrzeby Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

O WOŚP można dyskutować godzinami i nie mam zamiaru poruszać dziś tematu Owsiaka i spraw finansowych, bo to nie miejsce na to i czas, ale nie wspomnieć o tej organizacji nie sposób, ponieważ na aukcjach, z których cały dochód przeznaczony jest właśnie na WOŚP wczoraj pojawiło się bardzo ciekawe urządzenie, które trudno kupić w naszym kraju. Mowa o Galaxy Note Edge.

Marcin Gruszka, rzecznik prasowy sieci Play, poinformował wczoraj za pośrednictwem serwisu Twitter, iż operator przeznaczył jedną sztukę tego urządzenia na aukcję charytatywną. Można podejrzewać, że cena końcowa wyniesie sporo, ponieważ obecnie jest to ponad cztery tysiące złotych, a do zakończenia aukcji pozostało jeszcze dwanaście dni.

wośp

Jeżeli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej na temat Note Edge i zastosowanych przy jego produkcji ekranów odsyłam Was do dwóch tekstów, które znajdziecie na naszym portalu:

Samsung Galaxy Note Edge – infografika przedstawiająca możliwości zakrzywionego notatnika

Samsung Galaxy Note Edge królem wydajności?

Link do aukcji

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona