Ważne

Play wystawia na aukcję dla WOŚP Samsunga Galaxy Note Edge

Samsung Galaxy Note Edge jest urządzeniem, które trudno dostać w naszym kraju. Teraz dzięki Play mamy możliwość go wylicytować na aukcji stworzonej na potrzeby Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

O WOŚP można dyskutować godzinami i nie mam zamiaru poruszać dziś tematu Owsiaka i spraw finansowych, bo to nie miejsce na to i czas, ale nie wspomnieć o tej organizacji nie sposób, ponieważ na aukcjach, z których cały dochód przeznaczony jest właśnie na WOŚP wczoraj pojawiło się bardzo ciekawe urządzenie, które trudno kupić w naszym kraju. Mowa o Galaxy Note Edge.

Marcin Gruszka, rzecznik prasowy sieci Play, poinformował wczoraj za pośrednictwem serwisu Twitter, iż operator przeznaczył jedną sztukę tego urządzenia na aukcję charytatywną. Można podejrzewać, że cena końcowa wyniesie sporo, ponieważ obecnie jest to ponad cztery tysiące złotych, a do zakończenia aukcji pozostało jeszcze dwanaście dni.

wośp

Jeżeli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej na temat Note Edge i zastosowanych przy jego produkcji ekranów odsyłam Was do dwóch tekstów, które znajdziecie na naszym portalu:

Samsung Galaxy Note Edge – infografika przedstawiająca możliwości zakrzywionego notatnika

Samsung Galaxy Note Edge królem wydajności?

Link do aukcji

Komentarze

 • atsumori

  pelno jest biznesmenow ktorzy kupia ten telefon dla swojej 20 letniej dupy, albo dla siebie, zeby poczuc sie lepiej, poprostu – bo moga :)

  • Bartoosh21

   a wystarczy przelać anonimowo kasę do jakieś fundacji.. :)

 • I co w nim takiego wypasionego na tle innych telefonów? Że sobie możesz z boku w ikonkę kliknąć? :) Masakra.

  • Diabeł

   No właśnie,samsung myśli,że wypuści coś troszkę zmienionego i będzie wielkie wow.Przecież ten boczny pasek nic nie daje i nic dla mnie nie zmienia.Zamiast wypuścić na rynek coś co naprawdę będzie przydatne,to wymyśla taki jakiś ,nie wiem jak to nazwać.Aby coś nowego,ale zupełnie nie potrzebnego.

   • Nie wiem. Bawiłem się tym Edgem w Wiedniu podczas wycieczki w salonie jednego z tamtejszych operatorów. Nic nowego, tylko boczny pasek i możliwość tapnięcia w ikonkę i kilka innych mało przydatnych ustawień.

 • janko

  Ja też nie chcę o Owsiaku i jego Złotych Melonach, bo to zajęcie dla prokuratury (oby jak najprędzej). Natomiast sam telefon ma jedną, bardzo dużą zaletę, z punktu widzenia producenta: ta wygięta krawędź jest podatna na potłuczenie, co zwiększy zapotrzebowanie na usługi serwisowe, oraz przyspieszy decyzję klienta o wymianie na normalny telefon. Mogli zaszaleć i wygiąć wszystkie cztery krawędzie, czemu tylko jedna?

  • pamk22

   To by było za szybko… W tym roku pokażą Note Edge 2 z dwoma wygiętymi krawędziami i znów będzie “WOW” ;)

 • wojtaszek

  Ja tam wole swojego NOTE 2 wystarcza w zupełności a i parametry na dzisiejszy czas tez niezle pozdro :)

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona