Polaroid na targach CES pokazał również dwa budżetowe tablety

Polaroid na targach CES 2015 zaprezentował 5,5-calowy phablet Selfie, który ma 13-megapikselowy i obracający się aparat. Jednak ta fotograficzna firma tworzy również tablety, a teraz zaprezentowała dwa nowe modele.

Nowe dachówki to Polaroid L7 oraz L10. Jak łatwo można się domyślić, zostały one wyposażone odpowiednio w 7 oraz 10-calowe wyświetlacze. Za moc odpowiadają 4-rdzeniowe procesory nieznanej firmy, ale możemy przypuszczać, że będą to układy MediaTeka. Posiadają one również po dwa aparaty fotograficzne, a ich system to Google Android 5.0 Lollipop. Znajdziemy w nich również WiFi, Bluetooth oraz głośniki na przednim panelu.

Polaroid L7

Na razie nie ma informacji o szczegółowych specyfikacjach tych urządzeń. Wiemy jednak, że L7 będzie kosztować 99 dolarów, a model L10 to koszt 149 dolarów. Pojawią się one prawdopodobnie w USA wiosną tego roku.

Komentarze

  • Te głośniki frontowe to chyba wykonane w niewidocznej technologii, bo… ja ich tam nie widzę ;)

    • Może grafik pierwszego stycznia tworzył te projekty :P

  • cyc997

    Ten nowy kodak to nic innego jak kolejne średnie chińczyki ze znanym logo, a do tego cena smartfonow nie powala. Moim zdaniem nic godnego uwagi nie zaprezentowali. Po kodaku spodziewałem się jakiejś małej rewolucji w fotografii mobilnej, ale jak widać przeliczyłem się.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona