Ważne

Firma Fuhu pokazała 4 nowe tablety, a największy ma 65-calowy ekran!

Dla niektórych już 12-calowy tablet może być zbyt duży, a co dopiero mają powiedzieć o takich tworach, jak te z serii Nabi Big Tab, które mają 20 lub 24 cale? Sam często zastanawiam się ilu klientów znajdują takie urządzenia. Jednak wygląda na to, że jest ich trochę, ponieważ firma Fuhu na targach CES pokazała kolejne ogromne tablety, a największy z nich ma 65 cali!

Firma Fuhu zaprezentowała 4 ogromne tablety, które mają 32-, 43-, 55- oraz 65-calowe ekrany.  Dwa mniejsze urządzenia zostały wyposażone w wyświetlacze o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli, procesory Tegra K1 oraz 2 GB pamięci operacyjnej RAM. Jeszcze ciekawej wygląda specyfikacja większych modeli. Mają one nowe układy NVIDIA Tegra X1 oraz 4 GB pamięci RAM, a ich rozdzielczość wynosi 4K! Wszystkie tablety zostały wyposażone w WiFi, NFC oraz 2-megapikselowe aparaty.

Pracują one pod kontrolą Androida i chętnie zobaczyłbym, jak prezentują się na nich najnowsze gry na tę platformę. Jeśli chodzi o ceny, to na razie znane są tylko te dla większych wariantów, 55-calowy tablet to wydatek rzędu 2499 dolarów, a za 65 cali przyjdzie nam zapłacić 4000 dolarów.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona