Ważne

Team17 zapowiada Flockers na iOS

Studio Team17 znane jest głównie za sprawą serii Worms. Ich najnowsze dzieło nie ma wprawdzie zbyt wiele wspólnego z wojowniczymi robalami, jednak nawiązuje do innej, równie kultowej serii, która także rozpoczęła swój żywot na Amidze.

Flockers stanowi bowiem duchowego spadkobiercę gry Lemmings, niezapomnianego hitu z początku lat 90., w którym naszym zadaniem było bezpieczne doprowadzenie do celu grupy niezbyt rozgarniętych istot. Nowa produkcja od Team17 opiera się w zasadzie na tym samym pomyśle, dostosowując go do wymagań współczesnego gracza, wzbogacając o kilka nowych elementów i zastępując nieostrożne lemmingi równie nieostrożnymi owcami. Wszystko to podlano zaś odrobiną czarnego humoru i bezsensownej brutalności, co zresztą widać wyraźnie na powyższym zwiastunie.

Gra Flockers dostępna jest aktualnie na platformach Xbox One, PS4 oraz Steam (gdzie zyskała bardzo pozytywne recenzje ze strony graczy). Wersja na urządzenia z systemem iOS powinna pojawić się w App Store już 14 stycznia. Jak na razie brak oficjalnych informacji dotyczących wersji na urządzenia z systemem Android.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona