Ważne

Boss Phone będzie pierwszym smartfonem oferującym anonimowość znaną z sieci TOR?

Targi CES trwają w najlepsze, ale warto rzucić okiem również na inne projekty. Jednym z nich jest Boss Phone, który ma być „7-calowym smartfonem” stawiającym na bezpieczeństwo jakiego nie zaoferują nam inne urządzenia.

Boss Phone to na razie tylko projekt na Indiegogo, więc to czy powstanie zależy od zainteresowania potencjalnych nabywców, którzy zechcą wesprzeć ten pomysł. Ma on stawiać przede wszystkim na bezpieczeństwo i być, według twórców, pierwszym smartfonem oferującym anonimowość znaną użytkownikom sieci TOR. Dzięki temu urządzeniu nasza prywatność w sieci oraz bezpieczeństwo naszych danych ma stać na bardzo wysokim poziomie.

Jeśli chodzi o specyfikację, Boss Phone miałby zostać wyposażony w 7-calowy ekran o rozdzielczości 1920 x 1280 pikseli, a za moc odpowiadać miałby 8-rdzeniowy procesor MediaTeka. Pozostałe parametry miałyby przedstawiać się następująco: 8-megapikselowy aparat główny, 2 Mpix na przednim panelu, 16 GB pamięci wbudowanej, slot na kartę MicroSD, baterię o pojemności 3000 mAh, łączność 4G LTE oraz możliwość obsługi dwóch kart sim, Android 5.0 Lollipop.

Kampania dopiero wystartowała i na razie Boss Phone zebrał 3000 dolarów, a celem jest 150 tysięcy dolarów. Na jego osiągnięcie ma jeszcze 56 dni. Jeśli jesteście zainteresowani to pierwszych 50 osób, które wpłacą 275 dolarów dostanie to urządzenie w październiku 2015 roku.

The-Boss-Phone

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona