Ważne

Lego Star Wars: The Complete Saga już dostępne w Amazon Appstore

Fani gier z serii Lego dość długo musieli czekać na androidowe wcielenie Star Wars: The Complete Saga. Teraz, nieco ponad rok po premierze wersji na iOS, tytuł ten zadebiutował wreszcie w sklepie z aplikacjami firmy Amazon.

Lego Star Wars: The Complete Saga to prosta, aczkolwiek sympatyczna zręcznościówka, w której charakterystyczne, żółte ludziki Lego wcielają się w bohaterów kosmicznej sagi George’a Lucasa. W grze znajdziemy 36 poziomów, reprezentujących rozmaite sceny z poszczególnych filmów oraz 120 grywalnych postaci. Jak przystało na tytuł autorstwa studia Traveller’s Tales, świat Gwiezdnych Wojen przedstawiony tu został w krzywym zwierciadle a wszystko okraszono solidną dawką specyficznego humoru. Warto też dodać, że gra została wyposażona w dwa tryby sterowania: klasyczny (wirtualny joystick i przyciski) i dotykowy (wskazywanie palcem miejsca, w które ma udać się nasza postać).

W odróżnieniu od wersji z App Store, w której mogliśmy zagrać za darmo w pierwszy epizod gry (odblokowanie pozostałych kosztowało 1,79 euro za epizod lub 8,99 euro za całą grę), wersja udostępniona w sklepie Amazon jest tytułem typu premium, wycenionym na $6,99.

 

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona