Colorfly G708 - tabletowa ciekawostka z ośmiordzeniowym procesorem i 3G za równowartość 64 dolarów - Tabletowo.pl

Colorfly G708 – tabletowa ciekawostka z ośmiordzeniowym procesorem i 3G za równowartość 64 dolarów

Nie jest sztuką stworzyć bardzo tani tablet. Sztuką jest wyprodukować urządzenie, które będzie kosztowało niewiele, a przy tym – przede wszystkim – będzie dobrze działało. Przykładem takiego produktu ma być Colorfly G708 za jedyne 399 juanów (w przeliczeniu: 64 dolary).

Jakiś czas temu mogliście u nas przeczytać, że Colorfly przygotowuje się do premiery 8-calowego G808 z ośmiordzeniowym procesorem. Dziś poznaliśmy jego mniejszego, 7-calowego brata (1280 x 800 pikseli, IPS), który również pracuje dzięki ośmiu rdzeniom – dokładnie jest to niskobudżetowa jednostka w postaci MediaTeka MT6592, wspierana przez 1GB pamięci operacyjnej RAM. Systemem operacyjnym jest tu Android 4.4 KitKat, a do naszej dyspozycji jest 8GB pamięci wewnętrznej.

Co ważne i ciekawe zarazem, urządzenie to, we wspomnianej cenie, oferuje również modem 3G z możliwością wykonywania rozmów telefonicznych (WCDMA). Tablet ma 9,5 mm grubości, a na jego pokładzie znajdziemy przednią kamerkę, aparat, slot kart microSD, port microUSB, 3.5 mm jack audio oraz akumulator o pojemności 3000 mAh.

Oczywiście warto potraktować to urządzenie jako egzotyczną ciekawostkę w niskiej cenie, bo nie spodziewam się, by miało zostać sprowadzone do naszego kraju przez któregoś z dystrybutorów. Gdyby jednak tak się stało – z pewnością damy znać.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona