Ważne

Do sieci trafił projekt 11-calowej Lumii 2530. Chcielibyście zobaczyć takie urządzenie na rynku?

Pamiętacie jeszcze Lumię 2520? Tablet Nokii nie odniósł sukcesu, co moim zdaniem było spowodowane wysoka ceną oraz systemem Windows RT. Gdyby można było go dostać z pełną ósemką, sytuacja mogłaby być trochę inna, ale i tak zapewne nie stałby się sprzedażowym hitem. Teraz Microsoft ma w swojej ofercie świetnego Surface Pro 3, ale może warto byłoby dodać do portfolio nową hybrydę z serii Lumia, jak chociażby ta 2530?

Na razie jest to tylko fanowski projekt, ale warto się zastanowić czy następca Lumii 2520 nie powinien pojawić się na rynku. Tablet Microsoft Lumia 2530 mógłby posiadać 11-calowy ekran IPS o rozdzielczości 2160 x 1440 pikseli, Snapdragona 810 oraz 3 GB pamięci operacyjnej RAM. Oprócz tego miałby zostać wyposażony w 10-megapikselowy aparat PureView (5 mpix na przodzie), 128 GB pamięci wbudowanej oraz łączność 4G LTE.

Tym razem systemem, pod kontrolą którego pracowałoby to urządzenie, mógłby być Windows 10, dzięki czemu możliwości tego tabletu byłyby dużo większe. Należy pamiętać, że na razie to tylko fanowski projekt i nie ma żadnej pewności, że kiedykolwiek zobaczymy takie urządzenie. Ale przyznam się, że ja chciałbym je zobaczyć na rynku. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona