Ważne
Wiko VIEW

Acer Liquid Jade S już niedługo w Polsce

Na początku grudnia Konrad informował Was o nowym urządzeniu z logo Acer na obudowie, a mianowicie modelu Liquid Jade S. Dziś wiemy co nieco o dacie debiutu tego urządzenia w Polsce.

Acer Liquid Jade S został wyposażony w 5-calowy wyświetlacz IPS, który wyświetla obraz w rozdzielczości 1280 x 720 pikseli, natomiast za jego działanie odpowiada Android w wersji 4.4 KitKat. Za płynne działanie odpowiada ośmiordzeniowy, 64-bitowy procesor MediaTek MT6752M o częstotliwości taktowania 1,5 GHz. Jednostka ta jest wspierana przez 2-gigabajtową pamięć RAM.

W Acerze Liquid Jade S znajdziemy również 13-megapikselowy aparat główny z doświetlającą diodą LED oraz aparat frontowy, o matrycy 5 megapikseli. Nie zapomniano również o obsłudze dwóch kart jednocześnie oraz module 4G LTE. Do dyspozycji użytkownika przeznaczono 16 GB pamięci wbudowanej (rozszerzalna przy pomocy kart microSD), a całość dopełnia akumulator o pojemności 2300 mAh.

Acer Liquid Jade S w Polsce będzie dostępny jeszcze w tym miesiącu. Niestety cena pozostaje dla nas niewiadomą. Wiadomo tylko, że na tajwańskim rynku koszt urządzenia, po przeliczeniu, to około 807 złotych, więc mam nadzieję, że u nas cena nie przekroczy tysiąca…

Dzięki Arek za pomoc w zdobyciu informacji :)

Komentarze

 • dafuq

  Nie kupię nigdy żadnego Acera z MediaTek-iem.
  Żadnego! Powinni tego zakazać.

 • ra

  Ja też nie kupię gdzie nie ma rozdzielczości Full Hd ,3,4gb ram,.Media Tek procesory te są badziewie .

 • top

  Typowa mydelniczka czy naprawdę ciężko zrobić ładny telefon?

 • asdf

  Zobaczymy za jaką cenę. Jeśli będzie w dual SIM to może być ciekawy sprzęt.

 • Daegon

  Pfff, Zenfon ma procek intela, jest ładniejszy i lepiej wykonany, a przy tym tańszy (zakładam, że w pl cena tego Acera bedzie wynosić 999zł). No więc kto to kupi, pytam?

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona