Advertisement
Ważne

Sony serwuje limitowaną edycję urządzeń Xperia Z3 i ujmuje w niej Polskę

Wypuszczanie przez producentów edycji limitowanych to nic nadzwyczajnego. Często takie produkty cieszą oko i pozwalają się wyróżnić spośród tłumu. Tym razem Sony postanowiło zrobić ukłon w stronę klientów z Niemiec. W tym kraju będą sprzedawane dwa smartfony i tablet z grafikami zaprojektowanymi przez różnych artystów. 

Kraje, które zostały uwiecznione, to Niemcy, Japonia i – co ciekawe – Polska. Dla każdego z tych państw wyprodukowano zaledwie po 33 sztuki. Niestety, produkty te będą dostępne jedynie za naszą zachodnią granicą…

Polski akcent znalazł się na obudowie Sony Xperia Z3 Tablet Compact i został stworzony przez Jana Feliksa Kallwejt. Zobaczcie, jak prezentuje się tablet.

Z kolei Japonia i grafika przedstawiająca Tokio, opracowana przez Shinpei Hasegawa, znalazła się na Xperii Z3 Compact.

Na koniec zostawiłem Berlin i Sony Xperię Z3. Jej obudowa została zaprojektowana przez Vesa Tapani Sammalisto.

Trzeba przyznać, że produkty prezentują się ciekawie. Co prawda naniesione grafiki znajdują się tylko na tylnej klapce, więc tylko do tego sprawdza się różnica między zwykłymi tabletami i smartfonami. Mimo wszystko zakładam, że znajdą się Polacy mieszkający w Niemczech, którzy zechcą nabyć Z3 Compact Tablet.

Komentarze

 • Bardzo ładnie się to prezentuje. Jeśli ktoś chce mieć takie grafiki na swoim smartfonie, nie trzeba kupować limitowanej edycji a wystarczy sobie nakleić skina :)

  • sonepar

   Nawet sam mozesz sobie zaprojektowac skina i wtedy masz juz mega limitowana serie-produkt na ktory nawet ruskow nie stac :) ja mam taka limitowana wersje laptopa Dell, zostal wypuszczony tylko w moim domu

  • Mimo wszystko prezentują się świetnie :) No i jaki lansik na ulicy :D

 • Rob

  Ciekawe ile sobie naliczają za taki laserowy grawerek który normalnie kosztuje parę dyszek przy pojedynczej sztuce.
  Tylko zdaje się sony mają na tej plexie jakieś folijki, to ciekawe czy taki grawer nie spowoduje jej późniejszego odrywania. No chyba, że faktycznie naklejają kolejną folię, ale tu chyba pokusili by się o wydrukowanie kolorków.
  Sam mógłbym w pracy porobić takie grawerki na czym dusza zapragnie, ale nigdy nie przyszło mi do głowy trwale naznaczyć sobie sprzęt. Można sobie nawet odpowiednio przygotować fotkę w wektorach taki osobisty laserowy grawer machnąć. ;)

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona