Wesołych, spokojnych i rodzinnych Świąt!

Wigilię mamy już za sobą. Życzenia złożone, dwanaście potraw zjedzonych, a prezenty, na które – zwłaszcza dzieciaki – czekają zawsze z niecierpliwością, rozpakowane. Nie mogło zabraknąć życzeń również od nas.

Jak co roku, mam nadzieję, że spędzacie te świąteczne dni z dala od wszelkiej elektroniki i poświęcacie czas najbliższym, bo o ile tablety, smartfony, komputery, telewizory i konsole są zawsze na wyciągnięcie ręki, tak część rodziny zaraz po świętach wyjedzie, a kolejna okazja, by się spotkać, będzie dopiero za kilka miesięcy… Pamiętajmy zatem w te Święta o tym, co najważniejsze – o rodzinie, miłości i świątecznym obżarstwie ;). Dużo uśmiechu, odpoczynku i spokoju na te świąteczne dni. I dużo miłości!

Życzę Wam przede wszystkim umiejętności ustalania priorytetów, podejmowania słusznych decyzji i kierowania się w życiu przede wszystkim rozsądkiem, ale z dozą spontaniczności, która też jest nam potrzebna na co dzień. Siły i cierpliwości w spełnianiu swoich marzeń – tych przyziemnych, ale i bardziej szalonych. I odwagi w podejmowaniu decyzji – zwłaszcza trudnych, z którymi każdy z nas musi się zmierzać na każdym kroku.

Wesołych, zdrowych, spokojnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia!

Katarzyna Pura wraz ze wszystkimi członkami Redakcji Tabletowo

Nam, Redakcji, możecie życzyć jedynie, by było Was – Czytelników – jeszcze więcej. Byśmy mieli dla kogo pisać, by grono to sukcesywnie się powiększało i byście byli z nas – i publikowanych przez nas treści – po prostu zadowoleni. A mi osobiście, bym cały czas miała tyle szczęścia w życiu, zarówno prywatnym, jak i zawodowym, zwłaszcza do spotykanych na mojej drodze dobrych ludzi oraz cierpliwości ze strony Redaktorów, którzy często muszą znosić ogrom uwag i poprawek ze strony mojej czy też Łukasza.

PS. Oczywiście, jeśli dostaliście jakieś tablety w te święta, pochwalcie się w komentarzach ;)

Komentarze

 • janko

  Dziękujemy Pani Katarzyno! Ale o jakie konkretnie Święta chodzi? Bo widzę, że ostatnio jakoś nie chce przejść przez gardła, czy też przez klawiatury, nazwa tych Świąt. Pani Katarzyno, spróbujmy razem, będzie łatwiej, powiedzmy to głośno: Święta Bożego Narodzenia!

  Można? Można!

  • Piotr28

   też to z przykrością zauważyłem że większość jest dyskryminowana…
   Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

  • Ależ oczywiście, że Bożego Narodzenia. Pośpiech, pośpiech, pośpiech i świąteczne zamieszanie.

 • marekbn

  Kasiu! Tobie i Wszystkim współtworzącym Tabletowo , Zdrowych i Spokojnych Świąt .:-) :-) :-)

 • Diabeł

  Wesolych i radosnych świąt Boźego Narodzenia całemu,,Tabletowo”.P.S.Takie moje spostrzeżenia dotyczące składu tego szanownego portalu.Myślę,że w tej chwili,jeśli chodzi o sposób pisania artykułów i charakteru oraz zachowania się poszczególnych redaktorów,to jest on naprawdę bardzo ciekawy.Powiedziałbym,że prawie idealny.U jednych trochę śmiechu i wesołości,u drugich trochę nerwowości.Artykuły naprawdę ciekawe,dające nieraz sporo wiedzy,jak i nieraz ciekawej rozrywki.Tak Trzymajcie.

 • Pawel

  Wszystkiego Najlepszego redakcji tabletowo.pl, wielu, wielu czytelników oraz coraz lepszych tabletów i smartphone’ów, o których napiszecie nam i je przetestujecie. Wesołych Świąt!!!

 • gregheb

  Wszystkiego najlepszego całej redakcji z Panią Kasia na czele.Jesli nie za późno na życzenia i prezenty to życzył bym sobie jak co roku dedykowanej aplikacji na smartfony i tablety o nazwie tabletów app z powiadomieniami o nowych artykułach.Wierny czytelnik.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona