Ważne

Huawei przygotowuje już następcę Ascend Mate 7?

Na pewno kojarzycie flagowy phablet chińskiej firmy Huawei, Ascend Mate 7, który ostatnio recenzowała dla Was Kasia. To świetne urządzenie, które oprócz mocnej specyfikacji, jest dostępne w dobrej cenie. Jednak niedługo możemy dostać następcę tego produktu.

Na razie nie ma wielu informacji o tym sprzęcie, ale do sieci trafiły zdjęcia bardzo podobnego phabletu, który jednak różni się kilkoma szczegółami. Inny jest chociażby głośnik znajdujący się na tylnym panelu, który jest dużo większy. Możliwe, że jest to Ascend Mate 7 Plus lub nawet Ascend Mate 8.

Jak widać będzie on wyglądać bardzo podobnie do aktualnego flagowego phabletu. Jeśli chodzi o specyfikację, to nie ma na razie żadnych konkretnych informacji, ale możemy się spodziewać ekranu QHD, który staje się coraz popularniejszy w takich produktach. Poza tym prawdopodobnie będzie on nadal posiadał 8-rdzeniowy procesor Kirin 925 oraz 2 lub 3 GB pamięci RAM. Oczywiście najbliższa data, na której możemy dowiedzieć się czegoś nowego, to styczniowe targi CES w Las Vegas.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona