Ważne

Brothers in Arms 3 – nowa strzelanka od studia Gameloft

Studio Gameloft zdążyło już przyzwyczaić graczy do pewnych standardów dotyczących tworzonych przez siebie gier. Ich najnowsza produkcja oferuje więc dokładnie to, czego mogliśmy się po niej spodziewać.

Brothers in Arms 3: Sons of War to całkiem nieźle wyglądająca zręcznościowa strzelanka luźno osadzona w realiach II wojny światowej. Kierowani przez nas żołnierze sieją spustoszenie w szeregach wroga za pomocą bogatego arsenału uzbrojenia, poczynając od prostych strzelb, idąc przez karabiny snajperskie a kończąc na broni przeciwpancernej i „eksperymentalnej”. Mimo iż trzon gry stanowi radosna rozwałka z wykorzystaniem osłon, to jednak co jakiś czas trafimy tu również na odstępstwa od tej reguły, np. w postaci misji „szpiegowskich”. Niestety, jak przystało na „darmowy” tytuł od studia Gameloft, w grze aż roi się od mikropłatności oraz rozmaitych mechanizmów charakterystycznych dla gier typu Freemium.

Gra Brothers in Arms 3 dostępna jest do pobrania za darmo w sklepach App Store i Google Play. W niedalekiej przyszłości powinna pojawić się również wersja na tablety z systemem Windows.

 

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona