Asus T100 Chi (07H) będzie bardzo cienką hybrydą z 3G za 700 dolarów?

Kto z Was nie słyszał o Asusie Transformer Book T100? To jedna z najpopularniejszych hybryd dostępnych na rynku, a przez świetny stosunek ceny do jakości znalazła sobie wielu zwolenników. Sam również zdecydowałem się na ten model i od dobrych kilku miesięcy znakomicie się sprawdza podczas mojego pobytu w Chinach. Teraz do sieci trafiły informacje o nowej wersji T100, która może pojawić się już na początku 2015 roku.

Zanim jednak do niej przejdziemy warto przypomnieć, że pojawiła się już lepiej wykonana i mocniejsza wersja tej hybryda o nazwie T100TAM. Niedawno trafił też na rynek Asus T200, czyli trochę większa wersja tego urządzenia. Czym w takim razie ma wyróżnić się T100 Chi (07H)?

Według przecieków, nadal będzie to 10,1-calowa hybryda, a za moc ma odpowiadać procesor Intel Core M Broadwell. Poza tym ma on mieć 6,8 mm grubości (sam tablet), ważyć 550 gramów i możliwe, że będzie przypominać Asusa T300 Chi. Ciekawostką jest również to, że ma on zaoferować łączność 3G, a nie tylko Wifi.

Więcej dowiemy się prawdopodobnie na targach CES, ponieważ to tam ma zostać zaprezentowany. Jego cena ma wynieść około 700 dolarów. Chcielibyście zobaczyć na rynku taką hybrydę od Asusa?

Komentarze

 • Dominik

  również jestem szczęśliwym posiadaczem T100 w pierwszej wersji (od stycznia 2014 r.). Kupiłem go przed wyjazdem na wymianę studencką do Chin na pół roku :D tam również sprawdził się znakomicie. Jedyny mankament to słabiutki touchpad i 32 gb dysku w ekranie (nie starcza na programy i dokumenty, a trzymanie ich na dysku ukrytym w klawiaturze spowalnia pracę, bo dysk klawiaturowy 500 GB odczytywany jest przez system jako wielki pendrive. Ogólnie bardzo polecam. Pytanie do autora: znalazł Pan jakąś rozsądną przejściówkę z micro-hdmi na hdmi albo vga?

  • Hej ;)
   Po pierwsze nie pisz mi proszę na Pan ;) Powiem Ci szczerze, że nie szukałem bo współlokator wrzuca filmy na duży ekran za pomocą swojego kompa ;)

   A z ciekawości jeśli można, to gdzie byłeś w Chinach?

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona