Ważne

Po co pingwinom tablet? Oczywiście do grania!

Tablety służą nam do różnych rzeczy. Niektórzy na nich pracują, co jest możliwe po podłączeniu odpowiednich akcesoriów, a inni wolą czystą rozrywkę. Dla nich najważniejsze są gry i aplikacje, dzięki którym spędzą miło czas. Okazuje się, że pingwiny wcale tak bardzo się od nas nie różnią pod tym względem i również chętnie grają na tablecie.

Oceanarium w Long Beach może nie tylko pochwalić się kilkoma pingwinami, ale co więcej, te zwierzęta chętnie grają na tablecie. Jest to sposób pracowników na oswojenie i ośmielenie tych zwierząt. Poza tym ćwiczą one swój refleks i zręczność. Jeśli jesteście ciekawi jaki jest ulubiony tytuł pingwinów, to grają one w Game for Cats. W tej prostej grze mamy latającą na ekranie mysz, którą oczywiście trzeba złapać. Poniżej możecie zobaczyć film przedstawiający tych nietypowych graczy.

A tak zupełnie na poważnie, to tablety dzięki swoim całkiem dużym ekranem mogą mieć szereg niestandardowych zastosowań, chociaż ten przykład należy traktować jak ciekawostkę. Jeśli zastanawiacie się jaki tablet wybrały pingwiny, to celują one podobnie jak część redakcji Android Police, czyli stawiają na iPada.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona