Ważne

The King of Fighters-A 2012 za darmo w Google Play

Seria klasycznych bijatyk The King of Fighters obchodziła jakiś czas temu swoje dwudziestolecie, co uczczone zostało chwilową obniżką cen całego katalogu wydawniczego SNK Playmore. Teraz okazuje się jednak, że wspomniana wyprzedaż nie była jeszcze ostatnim etapem świętowania.

W sklepie Google Play pojawiło się bowiem nowe, darmowe wcielenie gry The King of Fighters-A 2012. Tytuł ten stanowi lekko przerobioną wersję gry The King of Fighters XIII, która początkowo dostępna była jedynie na automatach (chociaż w 2011 pojawiły się również wersje na PS3, X360 i Windows). Fani cyfrowych bijatyk mogą się więc spodziewać po nim całkiem solidnej porcji rozrywki w dobrym „staroszkolnym” stylu. Bezpłatna wersja różni się co prawda delikatnie od oryginału (głównie ilością dostępnych postaci) i co jakiś czas zdarza się jej raczyć gracza reklamami, jednak miłym zaskoczeniem jest kompletny brak mikropłatności. Fani serii chcący uzyskać dostęp do wszystkich bohaterów i cieszyć się całkowitym brakiem reklam nadal mogą nabyć płatną wersję, która kosztuje obecnie 9,07 zł.

Co ciekawe The King of Fighetrs-i 2012, czyli wersja gry na urządzenia Apple nie tylko nie dostała podobnej promocji, ale też zniknęła tymczasowo z polskiego App Store.

Pobierz ze sklepu Google
The King of Fighters-A 2012 Free
The King of Fighters-A 2012

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona