Huawei Ascend Mate 7 to najlepszy kumpel w trudnych sytuacjach (reklamy)

Huawei staje się coraz ciekawszym producentem nie tylko w Chinach, ale również na naszym rynku. Pod marką Honor do Europy został wprowadzony Honor 6, który – jak wiemy – nadal jest produktem tej chińskiej firmy. Jednak jeśli szukacie czegoś większego, to powinniście wziąć pod uwagę Ascend Mate 7, który doczekał się ciekawych spotów reklamowych.

Huawei Ascend Mate 7 to aktualnie flagowy phablet Chińczyków i świetnie widać to właśnie w Chinach, ponieważ jest tutaj mocno promowany. W każdym sklepie to on gra pierwsze skrzypce, a na ulicach można zobaczyć sporo jego reklam (jak ostatnio w Warszawie – przyp. Kasia). Teraz do tego dołączyły także trzy spoty (jeden na początku wpisu):

I moim zdaniem są one dużo ciekawsze niż ostatnie reklamy Samsunga Galaxy Note. Nawiązują do popkultury i każdy na pewno zrozumie o co w nich chodzi, a są przy okazji dość zabawne. Na plus można też zaliczyć nienachalne promowanie możliwości phabletu. Idealnie wpisuje się też sama nazwa urządzenia “Mate”, co oznacza po prostu kumpla. No i oczywiście trochę uderzają w konkurencję, co – jeśli jest zrobione ze smakiem – zawsze przyjemnie się ogląda.

Komentarze

  • Mam go aktualnie w testach i muszę powiedzieć, że jest naprawdę dobrym kumplem! :)

  • Maciej Liteon Strzępa

    mam mate “jedynkę” i jest naprawdę “mate”
    Niestety na naszym rynku pojawił się mate7 ale kastrat – 16Gb zamiast 32 no i co dla mnie najważniejsze i powodujące dyskwalifikację – tylko na 1 kartę sim :( -strasznie liczyłem na wersję na 2 sim! …trzeba będzie chyba jednak zamówić na drugiej półkuli ;) :(

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona