Ważne

Zdjęcia przedniego panelu HTC One (M9)?

Do sieci przedostały się zdjęcia, które podobno przedstawiają frontowy panel nadchodzącego następcy modelu One (M8). Do targów CES już coraz bliżej, więc nie dziwią tego typu przecieki. Francuskie źródło twierdzi, że przekątna ekranu będzie wynosić 5,2″. Wcześniejsze przecieki mówiły o 5,5-calowej matrycy.

Na zdjęciach jest oczywiście wyłącznie szklana tafla. Tak więc nie wiemy jakie faktyczne wymiary będzie miał smartfon/phablet. Widać, że producent ma zamiar zastosować tą samą wolną przestrzeń pod ekranem, na której zwykle ulokowane jest logo. Mam jednak nadzieję, że tym razem znajdą się tam przyciski funkcyjne, tak jak to miało miejsce w przypadku HTC One (M7).

Mówi się, że w nadchodzącym flagowcu Tajwańczycy odchudzą nieco charakterystyczne dla serii One miejsca urządzenia, gdzie znajdują się głośniki. Obecnie ten element zabiera dużo przestrzeni i sprawia, że smartfon staje się toporny.

Co ciekawe ostatnio Konrad pisał o tym, że HTC wyda w najbliższym czasie tablet i aż 5 mocnych phabletów. Możliwe więc, że widziany na zdjęciach front, to tafla szkła przeznaczona do jednego z nich.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona