Ważne

Eve Tech T1 to 8-calowiec z Finlandii za 159 euro

Fani tabletów powinni bliżej przyglądać się firmom z Finlandii, ponieważ ostatnio bardzo wiele się dzieje na północy Europy, jeśli chodzi o takie urządzenia. Jolla zbiera pieniądze na swoją dachówkę, a tymczasem inna firma z tego mroźnego kraju wypuściła ciekawy produkt. Co znajdziemy w Eve Tech T1?

Eve Tech T1 to 8-calowy tablet, który wyświetla obraz o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli. Jego sercem jest procesor Intel Bay Trail Z3735F o taktowaniu 1,8 GHz oraz 2 GB pamięci operacyjnej RAM. Poza tym znajdziemy w nim również 32 GB pamięci wbudowanej, 5-megapikselowy aparat główny (2 Mpix na przednim panelu), baterię o pojemności 4000 mAh oraz roczną subskrypcję na Office 365. Oczywiście pracuje on pod kontrolą Windows 8.1.

Eve Tech T1 1

Ważna jest cena, która wynosi 159 euro! Jeśli jesteście nim zainteresowani to możecie zamówić go ze strony producenta: TU. Co myślicie o tej dachówce, ciekawy wybór za takie pieniądze?

Komentarze

 • Sony

  Bardzo fajny sprzęt – 2 GB RAM, 32 GB pamięci. Troszkę szkoda, że nie dają pełnego Office – jeśli cena będzie poniżej 600 zł – to jest to dobra oferta.
  Co by nie mówić – za 600 zł – ten sprzęt to jest coś konkretnego.

  • Tomasz Lenartowski

   Po obecnym kursie wychodzi 651,90.Wygląda na stronie, że przesyłka jest darmowa. Chyba ten HP był tańszy za podobne osiągi.

   • Sony

    A HP Steram 7 – nie ma czasem 1 GB RAM ? Bardziej go to lokuje w najtańszych sferach jak 300 – 400 zł.
    Brakuje czegoś do 600 zł – czegoś na czym po za samym przeglądaniem stron czy prostymi grami – bo do tego 1 GB wystarczy, można zrobić coś więcej.
    Taki sprzęt mający 2 GB RAM, 32 GB Pamięci i kosztujący 600 zł – był by świetny. Masz “rozrywkę” w razie W coś więcej zrobisz.

    • Tomasz Lenartowski

     Fakt, ma 1GB, mój błąd.

     • Sony

      De nada :)
      Na to właśnie czekam – 300 – 400 zł tanie 1 Gigowe tablety do podstawowej konsumpcji. Do 600 zł 2 Gigowe 8 calowce troszkę lepsze.
      A wyżej to mamy normalny wybór.

    • Anna

     poza piszemy RAZEM!!!

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona