Ważne

Godfire: Rise of Prometheus wreszcie dostępne w Google Play

Posiadacze urządzeń z systemem Android dość długo czekali na możliwość samodzielnego wypróbowania gry Godfire. Teraz, gdy tytuł ten pojawił się wreszcie w Google Play, okazało się, że wyszli oni na tym nieco lepiej niż posiadacze iUrządzeń.

Nie dość, że Androidowe wcielenie przygód Prometeusza zawiera w sobie wszystkie rozszerzenia i aktualizacje, które pojawiły się w ciągu ostatnich miesięcy w wersji na iOS (a warto pamiętać, że twórcy gry na życzenie czytelników poprawili system walki i dodali kilka nowych elementów), to na dodatek otrzymało ono kilka nowych elementów, których próżno szukać w poprzedniej wersji gry (m.in. nowa arena w Survival mode i tryb Time Attack). Co więcej, firma Vivid Games zdecydowała się tym razem wydać Godfire jako tytuł typu Freemium, co może nie jest rozwiązaniem idealnym, ale na pewno lepszym niż te zastosowane w wersji na iOS (opłata za zakup + mikropłatności). Niestety, jak to często bywa w przypadku gier na urządzenia z systemem Android wspomniany tytuł współpracuje obecnie jedynie z wybranymi modelami tabletów i telefonów. Producent zapewnia jednak, że już niedługo lista kompatybilnych urządzeń powiększy się o kolejne pozycje.

Gra Godfire: Rise of Prometheus dostępna jest do pobrania za darmo w sklepie Google Play. Wersja z App Store kosztuje obecnie 2,69 euro.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona