Digma zapowiada 4 tablety EVE z 10- lub 8-calowym ekranem

Digma to rosyjska firma, o której już pisaliśmy przy okazji modeli Plane 10.5 3G oraz Optima 7.07 3G. Teraz do sieci trafiły informacje o 4 nowych urządzeniach tego producenta – Digma EVE 10.2 3G, Digma EVE 10.3 3G, Digma EVE 8.0 3G oraz Digma EVE 8.1 3G..

Jak można domyślić się po nazwach, mają one odpowiednio 10,1- lub 8-calowe ekrany IPS. Poza tym zobaczymy w nich także 1 lub 2 GB pamięci operacyjnej RAM oraz 16 lub 32 GB pamięci wbudowanej. Wszystkie pracują pod kontrolą 4-rdzeniowego procesora Intela. Oferują także slot na kartę SIM, łączność 3G, WiFi oraz 5- lub 2-megapikselowe aparaty. Prawdopodobnie każda z wersji wielkościowych dostanie wersję z nieco mocniejszą specyfikacją oraz słabszą specyfikacją (1 i 2 GB RAM).

DIGMA EVE

Są to dachówki pracujące pod kontrolą Windowsa 8.1. Niestety nie wiadomo kiedy trafią one do sprzedaży i jaka będzie ich cena. Możemy się jednak spodziewać dość tanich urządzeń.

Komentarze

 • Windows 8.1

  Dajcie spokoj z reklamą 1 GB, od 4Gb w 2015 zaczynamy rozmawić

  • My? Cóż, my tylko informujemy. Takie urządzenia są produkowane i wybierane przez klientów, trudno udawać, że nie istnieją. Co proponujesz? Mamy filtrować dostarczane informacje i sprowadzić je tylko do określonych parametrów? I kto te parametry ustali, ty?

   • RA

    Słusznie, niech wychodzi ta tandeta z windowsem. Niedługo przylgnie do niego łatka, że windows muli, tnie itp… Tak było wcześniej z androidem gdzie ci tzw. producenci dla zysku wypuszczali wątpliwej jakości sprzęt kłamiąc w specyfikacjach. Teraz widzą oni niszę z windowsem na tablet i robią podobnie.

  • motka

   Nie ważne ile, byle by płynnie :)

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona