Ważne

Android 5.0 już w tym miesiącu dostępny dla pierwszych procesorów Allwinnera

Chińskie urządzenia dla wielu z Was nie są zbyt atrakcyjne, ponieważ nie mają wsparcia od producentów, a gdy coś się zepsuje to zostajemy na lodzie. Teraz jednak mam dobrą wiadomość dla posiadaczy urządzeń z układem Allwinner. Niektóre z nich dostaną nowego Androida 5.0 Lollipop.

Nie jest znana jeszcze dokładna data kiedy Android 5.0 Lollipop trafi na urządzenie z procesorami firmy Allwinner, ale dla producentów będzie on dostępny już w tym miesiącu. Poniżej możecie zobaczyć jak będzie się prezentować:

Na początku nowy system Google będzie dostępny dla urządzeń z układem Allwinner A33 (jeszcze w tym miesiącu), a na początku 2015 roku trafi także na produkty z procesorami A80 oraz A83T.

Oczywiście jeszcze sporo zależy od producentów konkretnych tabletów, ale jeśli posiadacie urządzenie z układem Allwinnera, to na pewno ta wiadomość przypadnie Wam do gustu. Dajcie znać w komentarzach jeśli/gdy u Was pojawi się aktualizacja.

Komentarze

  • macsee

    Mam Onde z A80T, ale nawet Kit Kata aktualizowali chyba z 10 razy, w dodatku trochę nieudolnie. Na szczęście Onda dała chociaż możliwość zrootowania na osłodę. Dzięki za news’a.

  • cyc997

    To że Allwiner udostępnia lollipopa dla swoich układów nie oznacza, że wszystkie urządzenia na tym układzie dostaną aktualizacje. Mój rk3188 też ma udostępnionego kitkata, a archos jakoś nie chce go zaktualizować i dalej siedzę na 4.2.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona