Ważne

World of Tanks Blitz na Androida w końcu dostępny dla wszystkich!

Studio Wargaming kazało nam czekać dość długo na oficjalną premierę World of Tanks dla Androida, jednak doczekaliśmy się. Od dzisiaj grę można pobierać za darmo ze sklepu Google Play. Listę kompatybilnych z grą urządzeń znajdziecie pod tym linkiem.

Przypominam, że moje, całkiem obszerne, wrażenia z gry możecie przeczytać tutaj.

Wraz z udostępnieniem WoT Blitz dla wszystkich posiadaczy sprzętu z Androidem gra została zaktualizowana do wersji 1.5 o nazwie „Brytyjska Stal”. Aktualizacja jest dostępna także dla wersji gry na platformę iOS. Przyjrzyjmy się zatem pokrótce wprowadzonym nowościom.

Brytyjskie drzewko czołgów

Do dostępnych dotychczas czołgów amerykańskich, radzieckich i niemieckich dołączyły pojazdy rodem z Wielkiej Brytanii. Linia brytyjska, jak na razie, jest najuboższa ze wszystkich nacji, gdyż dostępnych czołgów jest tylko dziesięć, jednak są to pojazdy na tyle ciekawe, że warto się z nimi zapoznać.

Nowe umiejętności załogi

Od teraz możemy szkolić naszą załogę w wybranej dziedzinie, dzięki czemu stanie się ona jeszcze bardziej efektywna w walce. Umiejętności zostały podzielone ze względu na klasę czołgu. Na przykład dla czołgów lekkich postawiono na szybkość, a dla niszczycieli na kamuflaż i precyzję strzału.

Nowa mapa

Dodano mapę Zimowa Malinowka. Osoby grające wcześniej w wersję pecetową ta lokalizacja jest już zapewne bardzo dobrze znana. W wersji Blitz przyjdzie nam na niej walczyć w scenerii zimowej.

Pełną listę wszystkich zmian w wersji 1.5 możecie przeczytać tutaj. Dotyczy ona zarówno Androida jak i iOS.

Jeśli już pobraliście najnowszą wersję podzielcie się wrażeniami z gry w komentarzach.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona