Ważne

Nie masz pomysłu na świąteczny prezent? Ten poradnik pomoże podjąć decyzję, co kupić

Wczoraj, wraz z trójką redaktorów Tabletowo (Piotrem, Kamilem i Konradem) przedstawiliśmy Wam nasze propozycje prezentów idealnie nadających się na zbliżające się okazje – czy to na „Mikołajki”, czy pod choinkę (wpis znajdziecie tutaj). Ale nasi koledzy po fachu przygotowali o wiele bardziej obszerny poradnik zakupowy, którym chciałam się z Wami podzielić. Tym bardziej, że dołożyłam do niego swoje trzy grosze w postaci jednego z „tekstów przerywnikowych” ;).

Sami autorzy (Szymon Adamus i Paweł Okopień) następująco wprowadzają do prezentownika:

Oddajemy w Wasze ręce świąteczny poradnik zakupowy. Specjalnie mówimy o zakupach, a nie prezentach. W poradniku znajdziecie sporo pomysłów na podarki dla Waszych bliskich, ale dużo miejsca zajmują też gadżety nieco bardziej kosztowne. Stwierdziliśmy, że grudzień sprzyja zakupom także urządzeń dla całych rodzin lub samego siebie. Trzeba się rozpieszczać! Jeśli więc zastanawiacie się nad kupnem smartfona, tabletu, telewizora lub aparatu, to ten poradnik jest właśnie dla Was. Jeśli szukacie czegoś skromniejszego: filmu, gry lub czegoś zwariowanego i zabawnego dla dziecka lub dorosłego nerda, to ten poranik również jest dla Was!

Poradnik zakupowy Szymona i Pawła stworzony został w formie bardzo przejrzystego PDF-a. Możecie go pobrać pod tym adresem.

Polecam! Nigdzie indziej nie znajdziecie tak kompleksowo przygotowanych propozycji świątecznych prezentów ze świata nowych technologii. Mam nadzieję, że po zapoznaniu się z PDF-em, podzielicie moją opinię!

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona