Ważne

Nowe reklamy iPhone 6 oraz 6 Plus z gwiazdami i sporą dawką humoru

Niedawno pisałem Wam, że w ostatnim kwartale tego roku Apple sprzeda ponad 70 milionów iPhone’ów z czego zdecydowana większość to nowe szóstki. Oczywiście ma na to wpływ masa czynników, a wśród nich jest odpowiednia promocja. Ostatnio wrzuciłem Wam już dwie reklamy iPhone 6 i 6 Plus, a teraz do sieci trafiło jeszcze 5 nowych spotów.

W spotach widzimy funkcje i możliwości nowych iPhone’ów 6, a twarzami (a w zasadzie głosami) Apple są Jimmy Fallon oraz Justin Timberlake.

Oprócz nowych funkcji promowane jest oczywiście to, że nowe sprzęty Apple są po prostu dużo większe niż poprzednicy. Ostatnio skupiał się również na tym Microsoft w swoich spotach porównujących Siri i Cortanę.

Nie da się ukryć, że reklamy Apple są bardzo charakterystyczne i na dodatek zabawne. Dzięki nim wyniki sprzedaży za okres świąteczny mogą być jeszcze lepsze niż przypuszczają analitycy. Mimo tego ja nadal jestem zwolennikiem promocji Samsunga, którego reklamy moim zdaniem są ciekawsze. A co Wy myślicie o sposobie promocji Apple oraz głównych konkurentów?

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na powiadomienia@tabletowo.pl.

Komentarze

 • Ryfek

  To się obudziliście. Widziałem te reklamy 2 miesiące temu.

 • jan

  Kiedy w końcu Apple da nam coś czego niema w Androidzie :////
  Zaczynam się wstydzić że mam w kieszeni Iphona 6, a kolega ma Nota 4 ;((

  • Arrczi

   Jak można porównywać te dwa różne telefony?
   Tak naprawdę to iPhone 6 jest smartfonem, a Note 4 kombajnem multimedialnym.
   Nie ma się czego wstydzić. iPhone jest zgrabny/poręczny z prostym systemem, Note nieporęczny z natłokiem funkcji.

   • Slasher

    czemu nie porownywac iphone 5,5 cala z note 5,7 cala? bo iphone to ladny telefon i nic wiecej? reklamy iphona sa chyba skierowane do dzieci.

    • Arrczi

     Rysik. Wielkość ekranu iPhone 6 ma 4,7 cała jak byś nie wiedział. Resztę dopisz sobie sam.

 • MixhaL

  IPhone nawet nie ma się czym pochwalić w porównaniu do serii note. Te reklamy są denne, reklamy note aż miło się ogląda.

 • Anna

  Czemu nie nazywasz tym razem tych urządzeń phanletami Allpe?

  • Anna

   phablety Apple miało być

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona