Ważne

Samsung Galaxy Note 3 też doczeka się Androida 5.0. Przedsmak na wideo

Samsung jest producentem, od którego można wymagać najwięcej. Jaka inna firma zasypała nas w ostatnim czasie tyloma modelami produktów, które można liczyć w setkach? Chyba żadna. Galaxy Note 3 jest zaledwie zeszłorocznym flagowcem firmy i głupio by było, gdyby nie otrzymał Androida 5.0, a niestety sytuacje, kiedy w zasadzie nowy model nie otrzymuje na czas aktualizacji, są dość częste. 

Nieocenieni ludzie z SamMobile nagrali kilka chwil z wczesną wersją “lizaka” na pokładzie tytułowego notatnika. Co ważne, mimo wczesnej fazy oprogramowania phablet działa dość płynnie. Brakuje jeszcze sporo, by można było mówić o finalnej kompilacji, ale już teraz zastanawiam się czy, aby nie zakupić Note’a 3. Nie trzeba wcale najnowszego Snapdragona, by sprzęt działał, jak należy.

Samsung Galaxy Note 3 zdobył rzesze nabywców. W świetle tego, że na ich urządzenia zmierza Adnroid 5.0, nie muszą oni myśleć o przesiadce na czwartą odsłonę notatnika. Tu nieliczni zadają sobie pytanie, jak wielu znajdzie się klientów skorych kupić Note’a 4, ale my tu nie o tym.

Android 5.0 do końca roku ma trafić na Samsunga Galaxy Note 4 i Galaxy S5, a “nieco później” na Galaxy S4 i właśnie Galaxy Note 3.

Komentarze

 • a wiadomo coś na temat modeli G2 G2 Mini czy na pewno dostaną ?

  • Michał

   dostaną

  • Na razie jest tylko powiedziane o G2, ale G2 mini też powinien dostać update. Jednak chwila, w której to nastąpi nie została określona :(

 • Michael

  łaski nie robią

 • ASSSZ

  G2 – 1 kwartał 2015, o mini nic nie wspominali.

 • Aen21

  W życiu nie kupię już żadnego samsunga skoro oni nie potrafią nawet note 2 do KitKat z aktualizować

 • 2marekm

  A kiedy aktualizacja do tabletu Galaxy Tab S ?

  • Maciej

   Miejmy nadzieję że tab s dostanie lepszą optymalizację systemu razem z lolipopem. Flagowy tablet samsunga powinien raczej szybko dostać update.

  • KońCzytaChrust

   ……….niech sie nie spieszą, początki są zawsze pełne usterek, które sie poprawia. Jak się posadzi ‘liziora’ w Tabie S na gwarancji to potem bez roota nie wrócimy do KiciKici, jak bedzie muliło. A rootowanie = utrata gwarancji “w razie się uszkodzi”

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona