Pierwszy epizod gry Game of Thrones doczekał się oficjalnego zwiastuna

Trzeba przyznać, że studio Telltale Games dobrze wie jak dawkować emocje przed premierą swoich gier. Ledwie kilka dni po ujawnieniu tła fabularnego produkcji do sieci trafił pierwszy zwiastun, rzucający nieco więcej światła na ten obiecujący tytuł.

Okazuje się bowiem, że mimo iż główni bohaterowie gry należą do rodu, którego istnienie zostało pominięte w serialu (a w książkach pojawiło się tylko przelotem) to jednak przedstawiona w niej historia będzie ściśle powiązana z telewizyjnym hitem HBO, a grając w nią będziemy mieli okazję spotkać występujących w nim aktorów. W pierwszym zwiastunie zobaczyć można między innymi Cersei Lannister (Lena Headey), Margaery Tyrell (Natalie Dormer), Tyriona Lannistera (Peter Dinklage) i Ramsaya Boltona (Iwan Rheon). Twórcy gry potwierdzili również, że kolejne epizody przyniosą ze sobą więcej znanych twarzy. Warto też zauważyć, że w Game of Thrones nie znajdziemy Cel Shadingu, czyli „kreskówkowej” techniki renderowania obecnej we wszystkich przygodówkach wydanych przez Telltale w ciągu ostatnich kilku lat. Nadal jednak mamy tu do czynienia z charakterystyczną, nieco komiksową stylistyką graficzną, będącą jednym ze znaków rozpoznawczych studia.

Pierwszy epizod gry, noszący tytuł Iron from Ice, powinien pojawić się już niedługo w App Store. Na wersją dla tabletów z systemem Android będziemy musieli poczekać niestety nieco dłużej.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona