Ważne

Colorovo PowerBox 13000 mAh – powerbank za 129 złotych

Powerbanki powoli stają się coraz częstszymi gośćmi na łamach Tabletowo – zwłaszcza, odkąd ich pojemności zaczęły przekraczać 10000 mAh. Nie tak dawno mieliście okazję przeczytać recenzję Navroad Nexo PowerBox 10000 mAh, wkrótce opublikuję test Kruger&Matz KM0138 (też 10000 mAh). Ale w wyścigu na pojemność zewnętrznych akumulatorów postanowiło wziąć udział również Colorovo – marka bardzo dobrze znana na rynku z szerokiej oferty powerbanków. I tak, nowym produktem w jej portfolio stał się Colorovo PowerBox 13000.

Akcesorium zamknięte został w metalowej obudowie, a w niej z kolei znajdziemy dwa porty USB, dzięki którym możemy ładować dwa urządzenia jednocześnie (korzystając z portu o natężeniu 1A lub 2A). Na obudowie mamy również diodowy wskaźnik poziomu naładowania akumulatora.

13000 mAh brzmi dumnie i chętnie sprawdzę jak radzi sobie w rzeczywistości – marka Colorovo twierdzi bowiem, że pozwala naładować iPhona siedem razy, co wydaje mi się stwierdzeniem nieco na wyrost (choć też brak informacji, o którego smartfona Apple chodzi konkretnie). Ciekawi mnie również jak długo ładuje się sam powerbank oraz ile cykli ładowania ofertuje (póki co nie znalazłam takiej informacji).

Colorovo PowerBox 13000 został wyceniony na 129 złotych.

colorovo-powerbox-13000mAh-3

Komentarze

  • keka

    Chinczycy lubia mocno oszukiwac jesli chodzi o pojemnosc powerbankow. Wystarczy zajrzec do srodka i cala prawda wyjdzie na jaw. W takich duzych to sa zapewne “ogniwa laptopowe” czyli 18650.

  • MarSen

    U mnie w mieście sprzedają PowerBank 20000mAh za około 60zł. Ładuje telefon około kilkunastu razy. :)

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona