Ważne

CHUWI Vi8 – Windows 8.1 i 2 GB pamięci RAM za 80 dolarów

Ceny tabletów z Windowsem 8 maleją i z każdym kwartałem są coraz atrakcyjniejsze, ale przeważnie mają one 1 GB pamięci RAM. Dla wielu osób jest to zbyt mała ilość pamięci, która znacząco ogranicza funkcjonalność takiej dachówki. Teraz jednak będzie pojawiać się coraz więcej tanich tabletów z 2 GB RAM i jednym z nich jest CHUWI Vi8.

CHUWI Vi8 to 8-calowy tablet z ekranem wykonanym w technologii IPS, który wyświetla obraz o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli. Sercem tego urządzenia jest 4-rdzeniowy procesor Intel Atom Z3735F oraz wspomniane wcześniej 2 GB pamięci RAM. Znajdziemy w nim także 32 GB pamięci wbudowanej oraz Windowsa 8.1 z rocznym dostępem do Office 365. Nie jest znana na razie reszta specyfikacji tego urządzenia, ale wiadomo, że CHUWI pracuje już nad identycznym modelem z Androidem.

Będzie on dostępny już na początku grudnia, a jego cena to tylko 82 dolary. To właśnie 2 GB pamięci RAM oraz ta cena wydają się być niezwykle atrakcyjnym połączeniem. Myślicie, że można sprzedawać jeszcze taniej taki produkt?

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona