Ważne

7-calowy tablet Tesco z Windows 8.1 za 99 funtów

Nowi producenci na rynku smartfonów i tabletów to świetna wiadomość dla klientów, ponieważ mają większy wybór. Jednak oprócz producentów zajmujących się jedynie takimi urządzeniami warto również rzucić okiem na firmy, dla których to jedynie dodatek. Jedną z nich jest Tesco, które pokazywało swój 8,3-calowy tablet Hudl 2. Teraz do sprzedaży w Wielkiej Brytanii trafia 7-calowa dachówka z Windows 8.1.

Nowy tablet o nazwie Tesco Connect to, jak już wspomniałem, 7-calowiec, którego ekran wyświetla obraz o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli. Za moc odpowiada w nim 4-rdzeniowy procesor Intel Atom Z3735G o taktowaniu 1 GHz oraz 1 GB pamięci operacyjnej RAM. Znajdziemy w nim również 32 GB pamięci wbudowanej, 2-megapikselowy aparat oraz Windowsa 8.1 z aplikacjami Tesco zainstalowanymi od samego początku. Jeśli chodzi o cenę to został on wyceniony na 99 funtów, ale można go także kupić w abonamencie lub zestawie z Lumią 530.

Samo urządzenie nie jest moim zdaniem najciekawszym wyborem na rynku, ale i tak może zdobyć przyzwoitą popularność. Dzięki sieci sprzedaży w postaci marketów i możliwości dodawania go do innych produktów, Tesco na pewno będzie w stanie osiągnąć dobry wynik sprzedażowy. Ważne jest również to, że takie ruchy są bardzo ciekawe dla klientów. Tanie urządzenia z przyzwoitą specyfikacją i atrakcyjną ceną w sieciach handlowych mogą okazać się ciekawą alternatywą na rynku.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona