Ważne

7-calowy tablet Tesco z Windows 8.1 za 99 funtów

Nowi producenci na rynku smartfonów i tabletów to świetna wiadomość dla klientów, ponieważ mają większy wybór. Jednak oprócz producentów zajmujących się jedynie takimi urządzeniami warto również rzucić okiem na firmy, dla których to jedynie dodatek. Jedną z nich jest Tesco, które pokazywało swój 8,3-calowy tablet Hudl 2. Teraz do sprzedaży w Wielkiej Brytanii trafia 7-calowa dachówka z Windows 8.1.

Nowy tablet o nazwie Tesco Connect to, jak już wspomniałem, 7-calowiec, którego ekran wyświetla obraz o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli. Za moc odpowiada w nim 4-rdzeniowy procesor Intel Atom Z3735G o taktowaniu 1 GHz oraz 1 GB pamięci operacyjnej RAM. Znajdziemy w nim również 32 GB pamięci wbudowanej, 2-megapikselowy aparat oraz Windowsa 8.1 z aplikacjami Tesco zainstalowanymi od samego początku. Jeśli chodzi o cenę to został on wyceniony na 99 funtów, ale można go także kupić w abonamencie lub zestawie z Lumią 530.

Samo urządzenie nie jest moim zdaniem najciekawszym wyborem na rynku, ale i tak może zdobyć przyzwoitą popularność. Dzięki sieci sprzedaży w postaci marketów i możliwości dodawania go do innych produktów, Tesco na pewno będzie w stanie osiągnąć dobry wynik sprzedażowy. Ważne jest również to, że takie ruchy są bardzo ciekawe dla klientów. Tanie urządzenia z przyzwoitą specyfikacją i atrakcyjną ceną w sieciach handlowych mogą okazać się ciekawą alternatywą na rynku.

Komentarze

 • e-china.com.pl

  O czym ty bredzisz Jaki Producent Tesco ? Po prostu chińczyk zamówiony przez tesco w dużej ilości więc Ma możliwośc wybrania własnego Logo . Tesco nie produkuje tylko zamawia sprzet w chinach z własnym Logo

  • Ehhh… Temat ten jest ciężki do rozstrzygnięcia, ponieważ idąc Twoim tokiem rozumowania nie mamy żadnych polskich producentów tabletów czy smartfonów, a wiele osób twierdzi inaczej.

   • dred

    No bo producentów polskich nie mamy. Mamy tylko importerow chińszczyzny z własnym logo. Dla mnie producent= firma projektująca dane urządzenie od a do z, które potem jest składane w chinach czy gdziekolwiek. Jeśli Polski importer jedynie przykleja swoje logo, to równie dobrze Ja mogę być producentem.

    • keka

     Co ciekawe na pleckach KM1081 jest napisane “Designed by Kruger&Matz”. Ciekawe co bylo zaprojektowane, bo model ten wyglada w 100% jak Pipo W3 :) Zwykle oszustwo. Ze tez producent w ogole zgadza sie na takie klamstwa “importerow”. Ale coz – placa to dostaja. Widac Chinczykom i Tajwanczykom (Pipo) to nie przeszkadza.

     • Kenavru

      jakie tam kłamstwo … ekran startowy BIOSu oraz napisy na pleckach tabletu są 100% by K&M ! nigdzie indziej takich nie dostaniesz

  • Liska

   nie ma to jak reklame se jebnąć.

 • Daimonfrey

  Będzie recenzja Allview WI7 Win 8.1 za 299 zł ?

 • Gość

  Ciągle czekamy na….. KM EDGE 1081!! :D

  • Liska

   własnie !!! mają gdzies chyba to.

  • ekson

   Ale po co – na forum wszystko doskonale zostalo opisane. I sa to doswiadczenia kilkunatu ludzi a nie jednego redaktora, ktory i tak nie mial czasu zajac sie tematem, a jak sie zajmie to bedzie to robil w pospiechu i zapewne malo obiektywnie.

 • uru28

  Tesco gdzie może wprowadza system “obsłuż się sam” (jak by mi za to płacili,lub obniżyli ceny produktów) i w sumie to nie chcę wiedzieć jak wygląda serwis…

 • gapa

  Aktualna cena to 89 funtów po wpisaniu kodu . On line oczywiście .

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona