Ważne

Sega prezentuje Football Manager Handheld 2015

Cykl Football Manager w ciągu dziesięciu lat istnienia wypracował sobie miano jednego z najpopularniejszych reprezentantów swojego gatunku. Od zeszłego roku fani serii mogą kierować swoim wirtualnym klubem piłkarskim również za pomocą tabletów (co w świetle ostatnich wydarzeń zdaje się podnosić realizm gry).

Teraz w sklepach z aplikacjami pojawiła się zaś najnowsza wersja gry, oznaczona numerkiem 2015. Mimo iż trzon rozgrywki nie uległ zbyt drastycznym zmianom w stosunku do poprzednika, to jednak twórcom udało się wprowadzić całą masę mniejszych zmian i usprawnień, które z pewnością przypadną do gustu większości domorosłych menadżerów. Wśród najbardziej zauważalnych nowości znajdziemy między innymi nowy silnik odpowiedzialny za prezentowanie rozgrywek, bardziej szczegółowe statystyki klubów, ułatwione wyszukiwanie nowych piłkarskich talentów oraz poprawiony interface użytkownika. Warto jednak zaznaczyć, że mimo dość wysokiej ceny (jak na grę na tablety) znalazło się tu również miejsce na mikropłatności.

Gra Football Manager Handheld 2015 dostepna jest do nabycia w sklepach App Store (8,99 euro) i Google Play (39,96 zł).

 14

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na powiadomienia@tabletowo.pl.

Komentarze

  • meiss

    Jest w końcu polska liga?

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona