Ważne

Rail Slice i Rail Artifact – tabletowe statywy dla miłośników kolei

Dla większości ludzi kolej to po prostu jedna z wielu dostępnych form transportu. Są jednak również osoby, które pasjonuje dosłownie wszystko co z nią związane, poczynając od samych pociągów a kończąc na starych biletach i rozkładach jazdy.

To właśnie z myślą o takich hobbystach przygotowane zostały dwa nietuzinkowe statywy będące wynikiem współpracy firm Griffin i Rail Yard Studios. Pierwszy z nich, noszący nazwę Rail Slice, to po prostu ucięty kawałek szyny pochodzącej ze zlikwidowanej trasy między Louisville a Nashville, przerobiony delikatnie tak, by można było wykorzystywać go jako podstawkę pod tablet.

Drugie akcesorium wykonane zostało zaś z elementów służących do łączenia szyn, również pochodzących z tego samego źródła.

Oczywiście każdy zdrowo myślący posiadacz tabletu zauważy szybko, że ciągły kontakt ze starymi (wspomniane tory liczą sobie bowiem ponad setkę lat), chropowatymi kawałkami żelaza nie wpłynie zbyt dobrze na stan obudowy naszego urządzenia, dlatego też firma Griffin postanowiła dorzucić do każdej podstawki darmowe etui na tablet.

Oba akcesoria wycenione zostały na kwotę 129.99 dolarów i sprzedawane są z certyfikatem potwierdzającym ich autentyczność. Można więc spokojnie założyć, że większość wyprodukowanych egzemplarzy trafi do prywatnych kolekcji miłośników kolejnictwa, dla których sam fakt posiadania fragmentu historycznych torów znaczył będzie więcej niż możliwość postawienia na nich swojego tabletu.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona