Acer Switch 10 z 3G nie dla Polski

Użytkowników tabletów można podzielić na co najmniej kilka grup, ale najważniejszy podział można poczynić ze względu na zamiłowanie do wewnętrznych modemów 3G/4G/LTE i tych, którzy doskonale radzą sobie bez nich. Acer jakiś czas temu postanowił zadowolić pierwszą z wymienionych grup, wypuszczając na rynek hybrydę Switch 10 z 3G (SW5-012G). Niestety, jeśli chcieliście kupić to urządzenie z oficjalnej polskiej dystrybucji, nie mam dla Was dobryh wieści.

Otóż okazuje się, że Acer podjął decyzję o tym, by Switcha 10 z 3G nie wprowadzać na polski rynek. Tym samym, jeśli ktoś jest zainteresowany tą wersją produktu, musi sobie poradzić w inny sposób, np. zamawiając z innego kraju. Tu jednak koniecznie trzeba pamiętać, że układ klawiszy może być zmieniony względem polskiego.

Oczywiście trzeba mieć na uwadze, że Switch 10, jako jeden z przedstawicieli tabletów z Windowsem, oferuje bezproblemową współpracę z zewnętrznymi modemami. Problemem może się jednak okazać jeden port USB w klawiaturze, który aktualnie może być potrzebny do podłączenia innych akcesoriów (chyba że ktoś posiada hub USB, to problem się rozwiązuje).

Warto przypomnieć, że Acer Switch 10 z 3G kosztuje 399 euro i oferuje dokładnie te same parametry techniczne, co jego podstawowa wersja. Z recenzją tabletu możecie zapoznać się pod tym adresem.

Komentarze

  • piotrek30

    Skoro nie chcą naszych pieniędzy to kupi się coś innego.

  • mały kazio

    3g nie jest dla każdego niezbędne, ale ta wersja ma lepsze proporcje ekranu.
    Szkoda, że nie dali na rynek wersji z rozdziałką 1920/1200.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona