Acer Switch 10 z 3G nie dla Polski - Tabletowo.pl

Acer Switch 10 z 3G nie dla Polski

Użytkowników tabletów można podzielić na co najmniej kilka grup, ale najważniejszy podział można poczynić ze względu na zamiłowanie do wewnętrznych modemów 3G/4G/LTE i tych, którzy doskonale radzą sobie bez nich. Acer jakiś czas temu postanowił zadowolić pierwszą z wymienionych grup, wypuszczając na rynek hybrydę Switch 10 z 3G (SW5-012G). Niestety, jeśli chcieliście kupić to urządzenie z oficjalnej polskiej dystrybucji, nie mam dla Was dobryh wieści.

Otóż okazuje się, że Acer podjął decyzję o tym, by Switcha 10 z 3G nie wprowadzać na polski rynek. Tym samym, jeśli ktoś jest zainteresowany tą wersją produktu, musi sobie poradzić w inny sposób, np. zamawiając z innego kraju. Tu jednak koniecznie trzeba pamiętać, że układ klawiszy może być zmieniony względem polskiego.

Oczywiście trzeba mieć na uwadze, że Switch 10, jako jeden z przedstawicieli tabletów z Windowsem, oferuje bezproblemową współpracę z zewnętrznymi modemami. Problemem może się jednak okazać jeden port USB w klawiaturze, który aktualnie może być potrzebny do podłączenia innych akcesoriów (chyba że ktoś posiada hub USB, to problem się rozwiązuje).

Warto przypomnieć, że Acer Switch 10 z 3G kosztuje 399 euro i oferuje dokładnie te same parametry techniczne, co jego podstawowa wersja. Z recenzją tabletu możecie zapoznać się pod tym adresem.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona