Ważne

Media Markt i Saturn oferują 50% rabatu na Galaxy Tab S 8.4 i Galaxy Tab S 10.5 klientom, którym nie udało się zrealizować zamówienia w sierpniowej promocji + bonus w postaci zniżki na akcesoria

Jeśli podczas sierpniowej promocji chciałeś kupić tablet Galaxy Tab S 8.4 lub Galaxy Tab S 10.5 w Media Markt lub Saturn, koniecznie zajrzyj do swojej skrzynki e-mailowej. Czeka tam na Ciebie bardzo dobra wiadomość!

Najpopularniejszy wpis sierpnia? Zdecydowanie ten o promocji Samsunga, w ramach której mogliśmy kupić najnowsze tablety firmy przecenione o 50%. Pojawiło się pod nim ponad 500 komentarzy osób podzielonych generalnie na trzy grupy: użytkowników zadowolonych, że udało im się kupić sprzęt w promocji, ludzi, którym się ta sztuka nie udała oraz „januszy biznesu” chcących sprzedać urządzenie drożej niż w promocji (jak już brakło tabletów). Promocję oceniano bardzo skrajnie, a w negatywnych głosach najczęściej pojawiał się argument, że Samsung zaszkodził sobie nie zapewniając odpowiedniego zapas magazynowego poszczególnych sklepów. W rezultacie złożonych zostało dużo więcej zamówień niż było przygotowanego sprzętu. X-KOM jakiś czas po promocji umożliwił użytkownikom, którzy chcieli z niej skorzystać, ale im się to nie udało (złożyli zamówienie, po czym okazało się, że brakło sprzętu lub wystąpiły innego rodzaju problemy), zakup tabletów z serii Galaxy Tab S o połowę taniej. Podobną możliwość postanowił dać nam Media Markt. Lepiej późno niż wcale! Tym bardziej, że taki tablet będzie świetnym prezentem mikołajkowo-świątecznym.

Sieć sklepów Media Markt rozesłała dziś wiadomości e-mailowe do klientów, którzy w sierpniu złożyli zamówienie na tablet Samsunga, ale ostatecznie ich zamówienie nie zostało zrealizowane. Wiadomość zawiera przede wszystkim zniżkę -50% na Galaxy Tab S 8.4 lub Galaxy Tab S 10.5 w takiej konfiguracji, na jaką wcześniej polowaliśmy. Żeby tego było mało, dostawa urządzenia jest darmowa.

Co więcej, każda osoba, która otrzymała takiego e-maila od wspomianego sklepu, dostaje również rabat w wysokości 100 złotych na oficjalne akcesoria Samsunga.

Żeby nie być gołosłowną, zamieszczam screen przesłany przez jednego z naszych Czytelników:

mediamarkt-screen-promocja-samsunggalaxytabs

Wydaje mi się, że część osób zainteresowanych kupnem tabletu Samsunga w sierpniu już dawno kupiła jakiś sprzęt, więc nie wszyscy skorzystają z aktualnej oferty Media Markt. Ale w takiej sytuacji raczej nie będzie problemu z przekazaniem kodu rabatowego osobie zainteresowanej (chyba że regulamin mówi inaczej, ale nie udało mi się do niego dotrzeć w chwili pisania tego newsa – gdy uda mi się zweryfikować to info, na pewno dam znać  – patrz: aktualizacja poniżej).

Co ważne, podobne wiadomości otrzymały osoby, którym nie udało się zrealizować zamówienia w sklepach Saturn (nie jest to zaskoczenie – Saturn i Media Markt to jeden holding).

Zainteresowanych urządzeniami Samsunga odsyłam do naszych testów: recenzja Galaxy Tab S 8.4 i recenzja Galaxy Tab S 10.5.

Aktualizacja:

I mamy już dostęp do regulaminu. W nim czytamy:

Uczestnikami Akcji promocyjnej mogą byd osoby fizyczne, posiadające pełną zdolnoś do czynności prawnych, przedsiębiorcy i osoby prawne, które złożyły zamówienie na Samsung Tab S, które nie zostało zrealizowane oraz wezmą udział w Akcji promocyjnej i zdecydują się na zakup, o którym mowa w §4 Regulaminu (zwane dalej „Uczestnikami”).
§4
Zasady Akcji promocyjnej
1. W czasie trwania Akcji promocyjnej Organizator wprowadza rabaty (zwane dalej „Rabatem”) na wybrane przez Uczestnika, we wcześnie niezrealizowanym zamówieniu produkty Samsung Tab S. Niższa cena będzie możliwa do uzyskania wyłącznie po przejściu z maila wysłanego przez Organizatora do Uczestnika promocji

Regulaminy:
promocji Samsung Tablety S z rabatem
promocji 100 zł w prezencie na akcesoria Samsung
link do oficjalnego pisma od Samsung i Media Markt

Dzięki RadkoR za przesłanie informacji!

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona