Ważne

Front Sony Xperia Z4 na pierwszych zdjęciach

Cykl wydawniczy Sony jest chyba najszybszy wśród największych producentów. W niedługim czasie Xperia Z3 będzie musiała ustąpić pola Xperii Z4. Pierwsze przecieki dotyczyły specyfikacji. Teraz przyszedł czas na pierwsze zdjęcia, a na nich ekran. 

Na zdjęciach znajduje się podobno przedni panel Z4, a obok niego, dla porównania, front Z3. Widać, że boczne ramki są równie cienkie, co w Z3, ale niestety duża przestrzeń nad i pod ekranem nie została w żaden sposób zredukowana. Trochę szkoda.

Wygląda na to, że przekątna ekranu będzie wynosić 5,2-cala, a rozdzielczość, o której mówiło się już wcześniej, to 1440 x 2560 pikseli. Wcześniejsze przecieki sugerowały 5,5-calowy ekran, ale zdjęcia ukazują jednak coś innego.

Głośniki zostały zamaskowane w podobny sposób, w jaki zrobiono to w Xperii Z2. Na zdjęciu tytułowym widać natomiast, że oko aparatu jest większe niż w Z3. To zdaje się potwierdzać obecny trend selfie.

Oczekuje się, że debiut Xperii Z4 nastąpi na targach CES 2015. W świetle nieco sprzecznych informacji pozostaje nam czekać na oficjalne dane.

gsmarena_002 gsmarena_001

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona