Ważne

Team 17 obniża ceny gier z serii Worms

Chyba trudno jest znaleźć dziś użytkownika komputerów, który ani razu nie poprowadził do boju oddziału robaków w jednym z wielu wcieleń kultowej gry Worms. Może trudno w to uwierzyć, ale w tym miesiącu mija już 19 lat od premiery pierwszej, amigowej wersji gry.

Z tej okazji firma Team 17 postanowiła obniżyć ceny wszystkich tabletowych odsłon serii aż o 75%. Na promocji najbardziej skorzystają posiadacze sprzętu firmy Apple, gdyż to właśnie w App Store znajdziemy najwięcej tabletowych gier z robakami w roli głównej. Oprócz trzech „normalnych” odsłon serii (Worms, Worms 2: Armageddon i Worms 3) kosztujących obecnie 0,99 euro, znajdziemy tu bowiem również nieco tańszy Worms Crazy Golf za 0,89 euro. Niestety, Google Play może pochwalić się jedynie drugą i trzecią odsłoną serii, za które przyjdzie nam zapłacić po 6,30 zł.

Nie wiadomo dokładnie jak długo utrzyma się ta promocja, jednak warto pamiętać, że podobna akcja przeprowadzona niedawno w serwisie Steam trwała jedynie 48 godzin.

WORMS 3    
WORMS 2: ARMAGEDDON     
WORMS  
WORMS CRAZY GOLF  

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na powiadomienia@tabletowo.pl.

Komentarze

Tabletowo.pl
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona