“Darmowa” Syberia teraz również w Google Play

Mimo iż Syberia ma już na karku kilkanaście lat, a wychwalana niegdyś oprawa graficzna zdążyła się już nieco zestarzeć, to jednak tytuł ten nadal pozostaje jedną z najbardziej cenionych przygodówek typu Point & Click. Jej tabletowe wcielenie pojawiło się już jakiś czas temu w obu największych sklepach za aplikacjami, jednak każdy z nich oferował odmienny sposób dystrybucji.

O ile wersja z App Store pozwalała za darmo zapoznać się z całkiem sporym, początkowym fragmentem gry, a później dokupić resztę (w całości bądź mniejszych kawałkach), o tyle jedyną dostępną opcją dla posiadaczy urządzeń z systemem Android był zakup całej gry, co było posunięciem dość ryzykownym jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, iż tytuł ten miał skłonności do zawieszania się na niektórych urządzeniach. Teraz jednak w sklepie Google Play pojawiła się również “darmowa” wersja gry, pozwalająca potencjalnym nabywcom sprawdzić jak sprawuje się ona na ich tablecie i czy warto wydać na nią pieniądze. Odblokowanie pełnej wersji gry za pomocą mikropłatności kosztuje bowiem 22,99 zł, czyli tyle samo ile kosztował zakup wersji premium.

Gra Syberia dostępna jest do pobrania za darmo w sklepach App Store i Google Play.

Komentarze

  • misiek

    Czyli tytuł newsa powinien brzmieć: “…darmowe demo Syberii…”

  • niconozomu

    Ja żałuję wydanych pieniędzy.

  • benek

    Mogliby w końcu Syberie 2 przeportować,była trudniejsza i bardziej utkwiła mi w pamięci a raczej momenty w których się zacinałem lecz z marketingowego punktu widzenia to pewnie jeszcze poczekamy bo Syberie 3 już jakiś czas temu potwierdzili na platformy mobilne więc pewnie dwa trzy miesiące przed premierą trójki wrzucą dwójkę żeby o sobie przypomnieć

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona