Ważne

100GB darmowej przestrzeni w Google Drive dla posiadaczy urządzeń HTC

Przez moje burzliwe cyfrowe życie korzystałam już z całej gromadki usług przechowywania danych w chmurze. Najdłuższą przygodę miałam z Dropbox, aczkolwiek ostatnio porzuciłam ją na rzecz Google Drive. Nie, nie spodziewajcie się, że w jakimś momencie mogą wypłynąć moje nagie fotki – w chmurze trzymam jedynie takie rzeczy, które – gdyby ujrzały światło dzienne – nie miałabym z tym żadnego problemu ;).

Tym bardziej (jako użytkowniczki Google Drive i czasem One M8) cieszy mnie najnowsza informacja od HTC (choć… zagraniczne źródła donosiły o niej na początku… września?!), z której wynika, że HTC poszerzyło współpracę z Google. Jej wynikiem z kolei jest udostępnienie 100GB bezpłatnej przestrzeni dyskowej w Google Drive posiadaczom najnowszych urządzeń HTC – na okres dwóch lat.

Z oferty mogą skorzystać użytkownicy sprzętu z HTC Sense w wersji 5.5 lub nowszej, czyli One M8, One mini 2, Desire 816, Desire 610 i One Max. Ale również: One, Butterfly 2, Desire EYE, Desire 820, Desire 612, Desire 620 i Desire 510.

Warto przypomnieć, że wcześniej posiadacze urządzeń tajwańskiego koncernu otrzymywali 50GB darmowego miejsca w Google Drive. Jeśli jednak skorzystaliście z oferty wcześniej, nic straconego – teraz dostaniecie kolejne 50GB (czyli w sumie, dokładnie tak, jak nowi użytkownicy, 100GB).

A co z użytkownikami pozostałych smartfonów HTC? Z pomocą przychodzi informacja podesłana przez HTC:

Klientom używającym wybrane urządzenia z interfejsem HTC Sense 5 (bez wstępnie zainstalowanego Dysku Google) oraz HTC Sense 5.5 (z Dyskiem Google) przysługuje dodatkowe 25 GB przestrzeni dyskowej przez dwa lata. Użytkownicy posiadający wcześniejsze modele, tj. HTC One, HTC Butterfly S, HTC One mini oraz HTC Desire 601, będą mogli korzystać przez najbliższe 2 lata, od momentu zainstalowania najnowszego oprogramowania HTC Sense, z kolejnych bezpłatnych 25 GB.

Aby skorzystać z oferty wystarczy przejść do aplikacji Google Drive, nacisnąć przycisk „redeem” i postępować zgodnie z poleceniami wyświetlanymi na ekranie.

Regulamin usługi dostępny jest pod tym adresem.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona