Ważne

Google reklamuje Androida w 4 nowych, wesołych spotach

Ostatnio sporo się dzieje w obozie Androida. Wciąż także dużo się mówi o nowych urządzeniach z serii Nexus, które niedawno weszły do sprzedaży, a atmosferę podgrzewa nadejście aktualizacji do wersji 5.0 Lollipop.

Google pokazuje swoje nowe urządzenia w krótkich, wesołych, animowanych spotach. Spoty w podobnej stylistyce mieliśmy już okazję zobaczyć przy premierze Nexusów 6 i 9.

Najnowsze spoty to kolejno: Scary Movie, Garage Band, Break Room i A Slightly Longer Road Trip. Nawiązują one do zegarków z  Android Wear, nowego Nexusa 9, jak i innych tabletów z Androidem oraz niektórych opcji aparatu.

Najnowsze spoty możecie zobaczyć poniżej:

Scary Movie

Garage Band

Break Room

A Slightly Longer Road Trip

Swój własny avatar inspirowany robocikiem Androida możecie stworzyć korzystając z Androdify.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na powiadomienia@tabletowo.pl.

Komentarze

  • Średnio udane te reklamy. Może i niektóre są bardziej lub mniej humorystyczne, ale raczej nie mówią nic o samym systemie i mnie do kupna telefonu z Androidem nie przekonują. A myślałem, że po ostatnich beznadziejnych (delikatnie mówiąc) reklamach iPhone zobaczę coś ciekawego od konkurencji.

    • matiin

      Wodoodporność,bezprzewodowe ładowanie,multi windows,IR Blaster to nic ciekawego?;)

Tabletowo.pl
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona