+8Nasi autorzy
Ważne
Uhans

TC Helicon prezentuje Voice Jam Studio na iPada

TC Helicon to firma znana głównie za sprawą procesorów „wokalowych” wykorzystywanych przez szerokie grono artystów, poczynając od beatboxerów (Beardyman, Shlomo) a kończąc na reprezentantach cięższych brzmień (Joey Belladonna, Mike Patton). Kilka miesięcy temu w App Store pojawiła się ich pierwsza aplikacja – Vocal Looper – skierowana do osób chcących wykorzystywać tablety do nagrywania prostych pętli wokalnych.

Ich najnowsze dzieło opiera się wprawdzie na tym samym pomyśle, jednak rozwija go w sposób który może przypaść do gustu również tym bardziej wymagającym użytkownikom. Voice Jam Studio oferuje nam bowiem nie tylko 4 ścieżki do nagrywania pętli (maks 8 minut, możliwość automatycznej synchronizacji, nielimitowany overdub), ale też dostęp do 50 efektów oraz obsługę standardów MIDI, Inter-App Audio i Audiobus, dzięki czemu może ona współpracować zarówno z innymi aplikacjami jak i zewnętrznymi urządzeniami.

VoiceJam Studio

Swego rodzaju ciekawostkę stanowi zaś funkcja pozwalająca wykorzystać kamerę wbudowaną w tablet do nagrywania naszego występu, co znacznie ułatwi życie osobom chcącym dzielić się swoją twórczością za pomocą serwisu Youtube.

Aplikacja Voice Jam Studio dostępna jest do nabycia w internetowym sklepie App Store w promocyjnej cenie 8,99 euro.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na powiadomienia@tabletowo.pl.

Komentarze

Tabletowo.pl