Samsung Galaxy Note Edge trafi do Polski!

Samsung na targach IFA 2014 zaskoczył chyba wszystkich prezentując Galaxy Note Edge, czyli phablet z zakrzywionym ekranem z boku. Koreańczycy powtarzali, że będzie to edycja limitowana, więc nawet osoby gotowe wydać na niego sporo ponad 3000 złotych mogłyby obejść się smakiem. Poza tym nie było wiadomo czy pojawi się on oficjalnie w Europie, ale teraz już wiemy, że tak. My również będziemy mogli go kupić!

Samsung zdecydował się sprzedawać Note Edge w Europie. Pierwszym krajem będzie Dania, w której to pojawi się już 12 grudnia w cenie wynoszącej 899 euro. Dostępny będzie jedynie w wybranych sklepach. Poza tym mogą spodziewać się go jeszcze mieszkańcy:

– Rosji i Kazachstanu (SM-N915F),

– Niemiec, Holandii, Wielkiej Brytanii, Luksemburgu, Hiszpanii, Włoch, Szwajcarii, Polski, Francji, Austrii, Portugalii i krajów Skandynawskich (SM-N915FY),

– Indii, Australii, Singapuru i Nepalu (SM-N915G ).

Warto też wspomnieć o niemieckim oddziale Samsunga, który zapytał mieszkańców czy chcieliby zobaczyć Note Edge w swoim kraju. Ponad 120 tysięcy osób zagłosowało za wprowadzeniem go do tego kraju.

Nie jest jeszcze znana polska cena urządzenia, ale będzie zapewne wynosić około 3500 złotych. Będziecie zainteresowani tym modelem, gdy już pojawi się w naszym kraju?

Komentarze

 • axim

  Niech google poprawi system android pod względem wielozadaniowości i pamieciozernosci bo to co teraz jest to kaszana i lipa ,IOS z 512b RAM radzi sobie o wiele lepiej niż android z 1 lub nawet 2 MB ram

  • QuiZ-

   a jak to się ma do tematu? co do Note Edge to na pewno będą chętni, ale dużej popularności to mu nie wróżę :/

  • aaa

   Co masz na myśli? Nigdy nie miałem problemów z wielozadaniowością albo brakiem pamięci RAM (pomijając stary LG z 256MB RAMu, na którym aplikacje zawsze się restartowały podczas przełączania). Co więcej Android bardzo rozsądnie zarządza pamięcią, nie marnuje jej (nieużywana pamięć to zmarnowana pamięć). Poza tym pamięć jest tania, a im jej więcej tym lepiej – niezależnie od systemu – bo zapewnia także buforowanie operacji odczytu/zapisu do flasha.

 • XXXXX

  Android to porażka- Nokia Lumi 510 działa płynniej niż S4.

  • abc

   Ale z Lumią musisz częściej latać do serwisu i przywracać ustawienia fabryczne. Smartfon powinien być przede wszystkim niezawodny.

  • aaa

   Symbian jest jeszcze płynniejszy.

   • Hanter

    nie wydaje mi się aby był plynniejszy… stary windows phone szybciej dzialal od symbiana… miałem n70 i dosyc czesto zdazaly sie przestoje wiec… :P

 • PanJaBu

  Wiadomością dnia byłaby zapowiedz Tesco o wprowadzeniu Hudl 2 do Polski.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona