Ważne

Blizzard zapowiada Goblins vs Gnomes – pierwszy pełnoprawny dodatek do Hearthstone

Fani Hearthstone z pewnością pamiętają wydane kilka miesięcy temu rozszerzenie Curse of Naxxramas. Mimo iż wprowadziło ono do gry 30 nowych kart i serię wyzwań dla pojedynczego gracza, to jednak okazało się, że twórcy gry nigdy nie uznawali go za pełnoprawny dodatek.

Na to zaszczytne miano zasłużyło sobie dopiero Goblins vs Gnomes, którego premierę zapowiedziano na grudzień tego roku. Jak wskazuje sam tytuł tematem przewodnim rozszerzenia będą Gobliny i Gnomy, czyli dwie rasy znane w świecie Azeroth ze swego zamiłowania do majsterkowania i wszelkiej maści technologii. Wśród 120 nowych kart znajdziemy więc wszelkiej maści maszyny bojowe, mechaniczne golemy i inne śmiercionośne wynalazki.

goblinsvsgnomes(1)[1]

Dodatek wprowadzi też długo wyczekiwaną przez fanów funkcję podglądania starć, pozwalającą oglądać na żywo zmagania znajomych, którzy zgodzili się na upublicznienie swojej gry. Rozszerzenie wprowadzi też kilka kosmetycznych usprawnień, takich jak chociażby nowe plansze do gry, oczywiście nawiązujące stylistyką do tytułowych ras.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem dodatek Goblins vs Gnomes zostanie udostępniony graczom już w przyszłym miesiącu. Wszystko wskazuje też na to, że za rozszerzenie nie będzie trzeba płacić, chociaż wydanie realnych pieniędzy znacznie przyśpieszy proces kolekcjonowania nowych kart. Warto też pamiętać o tym, że już niedługo ma pojawić się długo wyczekiwana androidowa wersja gry.

Komentarze

  • Twin

    karty wydają się zbyt losowe i o wygranej częściej będzie decydować przypadek niż skill, już odkładam złoto na pakiety. Poza tym nie mogę się doczekać tej gry na androida

  • Mariusz Jarosz

    ale sie podjarałem. Te takie 3d wygladajace jak namalowane obiekty w jednym ujeciu wygladaja genialnie. Szkoda ze tylko pare momentow jest taka technika bo reszta to zwykłe 2d ;)
    ale i tak sliczne…..

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona